Stále pokračujeme v práci na naší recenzi iNew V3 a v mezičase tentokrát přinášíme ukázku jak tento telefon fotí.

Podle specifikací by měl být iNew V3 vybaven 13 megapixelovým Sony fotoaparátem s F2.0. Je možné, že jsme obdrželi nějakou dřívější výrobní verzi, protože náš telefon dorazil s F2.2. 13 megapixelový hlavní fotoaparát je také interpolován až na 18 megapixelů.

1

Přestože specifikace jsou trochu mimo oficiální, jsem velmi ohromen kvalitou fotek iNew V3. Barvy jsou přesné, fotky se špatným osvětlením svény jsou lepší než cokoliv jiného v této cenové kategorii a LED blesk je velmi dobrý.

2

Níže jsou fotky, které jsme pořídili s iNew V3 během několika posledních dnů. Obrázky zveřejněné v tomto článku byly zmenšeny, ale můžete si stáhnout plnou velikost z níže uvedeného odkazu.

iNew V3 Ukázky fotografií

3

 

4

 

iNew V3 Kvalitní fotoaparát

Pokud jde o mě, u koupi smartphonu je na prvním místě kvalita hlavního fotoaparátu. Pokud tomu tak není, nebývá velká šance, že by mě telefon zaujal. Pokud bych uvažoval nad koupí iNew V3, z tohoto pohledu bych nebyl zklamaný. Za 180 dolarů není na trhu nic, co by se kvalitou obrazu k iNew V3 přibližovalo. Ve skutečnosti iNew V3 budu doporučovat každému, kdo hledá telefon s cenou pod 200 dolarů, protože je ještě lepší, než Xiaomi Hongmi.

5

Stále pracujeme na plné recenzi, do té doby si můžete přečíst a prohlédnou v následujících článcích videa:

Ještě jednou díky Coolicool za zaslání iNew V3 a již teď můžeme prozradit, že jeden ze šťastných čtenářů tento model obdrží v rámci našich pravidelných rozdávacích akcích!

[Zdroj]
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.