iOcean si dal na čas před oznámením své nové vlajkové lodi a já jsem rád, že tak udělali, protože co se týče specifikací, iOcean X8 je pro mě nejvíce očekávaný 8-jádrový telefon z Číny.

Od začátku roku 2014 jsme testovali už Zopo ZP998, THL T100S a taky jsme pro vás připravili přehled 65 8-jádrových čínských telefonů.

Bohužel, ale nepřekvapivě, mnoho z těch, které jsme doposud viděli, předvedlo velmi málo ve vývoji a inovacích.

1

Na druhé straně si iOcean uvědomil, že spoléhání se na nový procesor, není způsob jak vyhrát 8-jádrový souboj, takže jejich nejnovější vlajková loď přináší i další novinky. Za všechny jmenujme nový štíhlý design telefonu chráněného Gorilla Glass z obou stran.

iOcean X8

IOcean X8 byl spatřen již před měsícem a bylo o něm nesprávně mluveno jako o phabletu. iOcean X8 bude mít displej o rozměrech 5,7 s OGS, Gorilla Glass 3 ochranou, rozlišením 1920 x 1080 FHD a jak je teď novou módou, budete moci jej používat i s rukavicemi.

2

Zezadu iOcean X8 bude také Gorilla Glass a rám bude mít z hořčíkové slitiny, což je zajímavé na telefon tloušťky pouhých 7,7 mm. Baterie bude 2700mAh.

Z oficiálních materiálů, uveřejněných iOcean k X8, se dá říci, že telefon vypadá velmi podobně jako menší Oppo R1 z konce loňského roku.

Uvnitř tenkého těla se skrýva 2.0GHz 8-jádrový MT6592T MediaTek procesor, 2GB RAM, 32GB ROM, dual-sim pro WCDMA a GSM, WiFi, Bluetooth, GPS a 2.4/5.0Ghz WIFI.

3

IOcean X8 je přesně ten typ telefonu, který jsem čekal, že se v dnešní 8-jádrové době objeví. V posledních dvou letech čínští výrobci telefonů měli štěstí, že jim technologie pomohla rychle kupředu. Rok 2014 bude především o kvalitě a inovaci.

iOcean X8 spolu s dalšími 8-jádrovými telefony od iOcean půjde v Číně do prodeje v polovině příštího měsíce.

[Zdroj]