1. Organizátor

Gizchina.cz

2. Hlavní výhra

2.1. Smartphone Lenovo A766 poskytnutý eshopem here-shop.cz

2.2. Tato hlavní výhra je také výhrou jedinou.

3. Účastníci soutěže

3.1. Soutěž je otevřená pouze pro občany České a Slovenské republiky. Účastníci musí mít min. 13let, což je podmínkou registrace na Facebooku.

4. Účast v soutěži, výběr a vyhlašování a kontaktování vítěze

4.1. Žádný nákup není podmínkou soutěže.

4.2. Pro účast v soutěži , je nutné se stát fanouškem naší fanpage Gizchina.cz (https://www.facebook.com/pages/Gizchinacz/712023545495398) kliknutím na tlačítko „Líbí se mi“ na naší stránce nebo na stránce soutěže URL, kliknutím na tlačítko „Líbí se mi“, následným vyplněním formuláře a zodpovězení soutěžní otázky. Soutěž běží od 23.3.2014 do 6.4.2014.

4.3. Vítěz soutěže bude kontaktován emailem, který soutěžící zadal prostřednictvím soutěžního formuláře. Organizátor soutěže pošle výhru vítězi na adresu, kterou vítěz dodá poté, co bude informován o své výhře emailem.

4.4. Z každého emailu může být vyplněn pouze jeden formulář.

4.5. Účastník soutěže, který vyhraje, je povinen odpovědět na email s informací o výhře organizátorovi nejpozději do 14ti dnů a informovat jej o adrese, na kterou si přeje výhru zaslat. Pokud tak do 14ti dnů od odeslání emailu s informací o vítězství neučiní, výhra propadá. Organizátor není povinen ji vítězi jakkoliv kompenzovat.

5. Udílení ceny

5.1. Vítěz je výlučně odpovědný za všechny daně a poplatky, kterou s výhrou mohou souviset. Výhra bude zaslána výherci do sedmi dní ode dne, kdy zašle adresu, na kterou má být výhra zaslána.

5.2. Vítěz je povinen po oznámení o výhře, které bude zasláno emailem, dodat své jméno a adresu, na kterou si přeje výhru zaslat. Dodací adresa může být pouze v rámci České
nebo Slovenské republiky. Výhra bude zaslána vítězi na náklady organizátora. Vítěz nemůže požadovat za výhru jakoukoliv náhradu.

5.3. Organizátor soutěže není zodpovědný za jakékoli záruky, náklady, škody nebo jiné nároky vzniklé v důsledku používání výhry poté, co byla poslána vítězi. Organizátor nenese odpovědnost za jakékoliv ztráty vyplývající z nebo vzniklé v souvislosti se soutěží.

5.4. Pokud ohlášená výhra se z nepředvídatelných příčin stane nedostupnou, organizátor ji může nahradit jinou cenou stejné nebo podobné hodnoty.

5.5. Organizátor si vyhrazuje právo pozměnit jakákoliv pravidla soutěže a to kdykoliv. Pokud máte nějaké otázky nebo stížnosti ohledně soutěže, prosím, kontaktujte nás na: e-mail: karel@gizchina.cz

6. Všeobecné obchodní podmínky

6.1. Tato soutěž není sponzorovaná, administrovaná nebo jinak asociovaná s Facebookem. Vaše informace zasíláte organizátorovi soutěže, Gizchina.cz a ne Facebooku. Odeslané informace budou použity jen pro účely soutěže ve smyslu podmínek soutěže a ochrany soukromí.

6.2. Gizchina.cz si vyhrazuje právo soutěž kdykoli ukončit z technických, obchodních nebo jiných důvodů. Účastí v soutěži nevzniká právní nárok na výhru.

6.3. Dále si vyhrazuje právo dle svého uvážení diskvalifikovat jakoukoliv osobu, která a) se pokusí o podvodnou účast v soutěži nebo poruší proces soutěže, b) poruší Pravidla soutěže, c) poruší organizátorovy podmínky použití a prohlášení o soukromí nebo d) jedná nesportovně nebo s úmyslem a způsobem, který obtěžuje, zneužívá ostatní nebo jim vyhrožuje.