Také společnost Google patří mezi ty výrobce, kteří ve svém portfoliu mají kromě telefonů i chytré nositelnosti. Konkrétně jde o chytré hodinky Pixel Watch, kdy na jejich první generaci jsme čekali poměrně dlouho. Ale nakonec jsme se jich dočkali v roce 2022. Loni je pak následovaly hodinky Pixel Watch 2 a podle všeho se letos dočkáme i modelu Google Pixel Watch 3. Výrobce každým rokem své chytré hodinky vylepší, takže je jasné, že ani třetí chystaný chronometr bez vylepšení nezůstane. Letos si ovšem Google se svou prezentační akcí pospíší a jak hodinky, tak i telefony řady Pixel 9 představí už 13. srpna/augusta.

Zhruba před měsícem jsme měli možnost vidět první rendery chystaných hodinek Google Pixel Watch 3. Obrázky naznačily, že celkový vzhled hodinek se nijak nezmění a zůstává stejný jako u předchůdců. Opět vidíme, že hodinky mají kruhový bezrámečkový displej se zaoblenou hranou. Také řemínek je stejný se zapínáním na přezku. Na pravé hraně těla je otočná korunka, která se ale nyní zdá být lehce větší než u předchůdců. Také samotné tělo je mírně tlustší než u modelu Pixel Watch 2. Nyní se na stránkách MySmartPrice objevila zpráva, že hodinky prošly certifikací FCC.

Co certifikace potvrdila u hodinek Google Pixel Watch 3?

V certifikačním výpisu vidíme kódová označení čtyř modelů hodinek Google Pixel Watch 3. Konkrétně jsou to označení GBDU9, GGE4J, GG3HH a GRY0E. Z toho jednoduše plyne, že hodinky půjdou na trh ve dvou variantách, a to Pixel Watch 3 a Pixel Watch 3 XL. Letos tedy poprvé výrobce pošle na trh dvě varianty. U menšího modelu tipaři očekávají velikost 41 mm a u většího 45 mm.

Modely s označením GBDU9 a GRY0E nabízí podporu LTE a UWB, dále pak Bluetooth, dvoupásmovou Wi-Fi, GPS a NFC. Modely GGE4J a GG3HH podle výpisu podporují pouze UWB a dále Wi-Fi, Bluetooth, GPS a NFC. Podle předchozích odhadů tipaři odhadují větší baterii s kapacitou 307 mAh, kruhový displej s úhlopříčkou 1,2 palce a operační systém Wear OS. Další podrobnosti o parametrech a funkcích očekáváme už brzy.