Společnost Infinix pokračuje ve speciální akci „Odměna za vysvědčení“. Ta přináší výrazné slevy na vybrané modely smartphonů. Šikovní studenti a jejich rodiče nyní mají jedinečnou příležitost pořídit si vysoce kvalitní zařízení za zvýhodněné ceny se slevou až 15%.

Odměna za vysvědčení Infinix – Nabídka zahrnuje:

  • Infinix Smart8: 1799,- Kč (-10 %)
  • Infinix Hot40i 4+128: 2499,- Kč (-10 %)
  • Infinix Hot40 Pro: 3999,- Kč (-15 %)

Tato speciální akce platí do 7. července 2024. Takže neváhejte a využijte skvělé příležitosti k nákupu výkonných a spolehlivých smartphonů Infinix za zvýhodněné ceny.

Odměna za vysvědčení Infinix

„Chceme podpořit šikovné studenty a jejich rodiče, aby se v létě nemuseli trápit s telefony, které se rychle vybíjí a pomalu nabíjí. Všechny modely od Infinixu navíc disponují různými vychytávkami pro gamery. Takže si s nimi užijete opravdu spoustu zábavy ,“ uvedl generální ředitel značky Infinix Lukáš Knotte.

INFINIX HOT 40 PRO

Infinix HOT 40 Pro

Série HOT 40 je navržena tak, aby poskytovala výjimečný výkon pro každodenní úkoly, hraní her a zábavu. HOT 40 Pro se navíc může pochlubit vylepšenou 5000mAh baterií s dlouhou výdrží a s exkluzivním režimem Power Marathon. S režimem Ultra Power Saving si uživatelé mohou užívat až 2 hodiny hovoru, i když na displeji červeně svítí už jen 5 % baterie. Zařízení je také vybaveno 33W technologií Enduring FastCharge, která umožňuje uživatelům nabít baterii z 20 % na 75 % za pouhých 35 minut[1].

HOT 40 Pro potěší hlavně hráče mobilních her. Toto zařízení disponuje osmijádrovým 6nm herním procesorem MediaTek Helio G99 a může se pochlubit vzorkovací frekvencí dotyku 1200 Hz. HOT 40 Pro je vybaven prémiovou 120Hz FHD+ obrazovkou, která poskytuje ještě lepší zážitek z hraní. Úplnou novinkou je funkce Magic Ring, která uživatele jednoduše informuje o zámku obrazovky, stavu nabíjení a hovorech.

INFINIX SMART 8

Smart 8

Model SMART 8 pak představuje cenově nejdostupnější novinku v portfoliu Infinixu, která svým uživatelům ovšem nabídne funkce a pohodlí, na která jsou zvyklí u vyšších modelů. V jeho výbavě najdou například přední fotoaparát s vlastním bleskem, stejnou inovativní funkci Magic Ring jako u řady HOT 40, velkou 5 000mAh baterii nebo až 6GB rozšířenou RAM.