CMF, podznačka společnosti Nothing, uvede 8. července na trh svůj první telefon. CMF Phone 1 se zaměří na segment střední třídy, který je vysoce konkurenční. Vyniknout na tomto trhu je bez jedinečných funkcí smartphonu náročné. Díky svým designovým prvkům se CMF Phone 1 stává zajímavým smartphonem. Díky únikům a některým oficiálním informacím nyní známe výslednou telefonu. Podívejme se tedy na něj blíže.

ÚNIK INFORMACÍ O TELEFONU CMF PHONE 1 ODHALUJE DESIGN PŘEDNÍ STRANY

Díky tipsterovi Yogeshi Brarovi (via GSMARENA) nyní víme, jak telefon vypadá zepředu. Na uniklém obrázku je také vidět nápis “About phone”, který odhaluje také podrobnosti o softwaru a klíčové specifikace. Nejprve však z hlediska designu. CMF Phone 1 přichází s děrovaným výřezem. Rámečky jsou výrazné a telefon zepředu působí dojmem jasné střední třídy.

Sekce “About phone” prozrazuje, že telefon disponuje 6,67″ AMOLED panelem. Telefon běží na systému NothingOS 2.6.0, což nadstavba nad operačním systémem Android. Kromě toho telefon dostal do vínku SoC Dimensity 7300 s 8 GB RAM a 128GB úložištěm. Zadní fotoaparát má primární snímač s rozlišením 50 Mpx a na selfie zde máme 16Mpx fotoaparát. V neposlední řadě telefon má baterii s kapacitou 5000 mAh.

JEDINEČNÁ VLASTNOST: DESIGN ZADNÍ STRANY

Nyní, když jsme prozkoumali přední design a specifikace, přejděme k zadní straně, kterou CMF Phone 1 vyniká. CMF Phone 1 má dva jedinečné doplňky svého designu. Odnímatelné zadní kryty a nástavce.

CMF Phone 1

Model Phone 1 je vybaven šrouby, které lze odejmout, a zadní kryt se oddělí. Tato funkce umožňuje uživatelům vyměňovat zadní kryty a nabízí různé barevné varianty. Uživatelé si mohou vybrat mezi černým, modrým, světle zeleným a oranžovým zadním krytem. Jedná se o zajímavý přístup, protože uživatelé mohou používat zadní kryty podle svého stylu. Pokud je zadní kryt v důsledku intenzivního používání ve špatném stavu, lze jej snadno vyměnit.

Dalším zajímavým prvkem jsou přídavná zařízení. Uživatelé mohou na zadní stranu telefonu připevnit různé příslušenství. Oficiální propagační snímky prozrazují, že uživatelé mohou připojit stojánek, řemínek, a dokonce i powerbanku nebo peněženku.

Kombinací těchto dvou zajímavostí nový smartphone Phone 1 vyniká. Přesné informace o ceně se dozvíme, jakmile telefon 8. července oficiálně spatří světlo světa.