Řada Redmi Note je na trhu střední třídy dobře známá. V současné době je na trhu k dispozici řada Redmi Note 13. Mezitím nástupce, řada Redmi Note 14, již opanovává spekulace na internetu. Díky spolehlivému tipsterovi Digital Chat Station máme první pohled na design Redmi Note 14 Pro. Pojďme se na něj podrobně podívat níže.

Redmi Note 13 Pro byl vybaven dvěma vertikálně přiřazenými snímači, vedle nichž se nacházel makrosnímač. Je to otázka osobního vkusu. Někteří ocenili nečtvercový modul, zatímco jiní chtěli něco designově ostřejšího. Nešlo však o design, který bychom dosud neviděli. Ale s modelem Redmi Note 14 Pro se situace pravděpodobně změní.

Redmi Note 13 Pro

Díky Digital Chat Station máme k dispozici první pohled na Note 14 Pro s designovou skicou. I když neodhaluje žádné barevné varianty ani další podrobnosti, naznačuje, že Redmi tentokrát sáhne po jiném designu.

Z návrhu skici je patrné, že modul zadního fotoaparátu je umístěn uprostřed. Je vybaven sestavou čtyř fotoaparátů v zaobleném čtverci. Tento nový design modulu fotoaparátu je odklonem od předchozích modelů a poskytuje řadě nový vzhled.

Redmi Note 14 Pro

REDMI NOTE 14 PRO VS REALME 13 PRO DESIGN

Telefon je také srovnáván s designem náčrtku připravovaného modelu Realme 13 Pro, který nabízí zaoblenější modul fotoaparátu. Kruhový modul fotoaparátu Realme je již na trhu s mnoha telefony s podobným designem. Note 14 Pro s modulem ve tvaru čtverce však vypadá lépe. Doufejme, že Redmi přinese různé barevné varianty a další estetické prvky.

OČEKÁVANÉ SPECIFIKACE

Ještě nějakou dobu potrvá, než se dozvíme další informace týkající se specifikací telefonu. Podle dříve známých informací z renomovaného zdroje 91Mobiles však bude mít telefon zakřivený displej s rozlišením 1,5K. To znamená, že poskytne prémiový zážitek v zobrazení. Kromě toho očekáváme také 50Mpx primární snímač. Předchozí zprávy také naznačovaly, že Redmi Note 14 Pro přijde místo se Snapdragonem 7s Gen 2 s procesorem Qualcomm Snapdragon 7s Gen 3. Zatímco baterie může být větší, tentokrát s kapacitou přesahující 5000 mAh.

Již dříve jsme psali o předpokládaném časovém plánu vydání řady Redmi Note 14. Díky číslům modelů, která se objevila na internetu, se zdá, že se na čínský trh tato řada dostane ještě letos. Takže Stay tuned!