Léto je tu a s ním i spousta příležitostí na trávení volného času s našimi blízkými a přáteli. Pokud nevíte, čím odměnit děti za vysvědčení nebo se jen chcete ujistit, že máte na léto vše potřebné, podívejte se na naše letní tipy od Sony.

Sony Xperia 1 VI: Telefon stvořený pro kreativní tvůrce

Pokud rádi fotíte nebo točíte videa, oceníte širokou škálu ohniskových vzdáleností fotoaparátu pro každou situaci, od 16 mm, 24 mm a 48 mm až po nový rozšířený 85–170mm optický teleobjektiv. Pro co nejlepší snímky se můžete spolehnout na špičkové ostření a věrnou reprodukci barev. Mobilním hráčům nabídne technologii Snapdragon Elite Gaming a další herní funkce navržené ve spolupráci s elitními hráči e-sportů.

Na milovníky filmů čeká jasnější OLED displej, který poskytuje vynikající viditelnost v jakémkoli prostředí. Navíc využívá technologii BRAVIA a pomocí umělé inteligence vylepšuje kontrast, podání barev a čistotu obrazu. Zvuk přináší vylepšené basy a čistější přednes. Ve vašich zálibách vás nebude omezovat ani nízké procento baterie, díky až dvoudenní výdrži. Dostupné ve třech barvách – khaki zelená, platinová stříbrná a černá

Léto se Sony: Pro milovníky kvalitního zvuku

Jestli existuje něco, co v létě nesmí chybět, tak je to hudební parťák, kterého můžete vzít kamkoli s sebou a nikdy vás nenechá na holičkách. Reproduktor Sony ULT FIELD 1 si můžete díky jeho snadno přenosnému designu užít opravdu kdekoli, ať už budete doma, v parku, v lese, u bazénu nebo na pláži. S certifikací IP67 mu neublíží ani voda, prach nebo písek. Výkonný woofer a kvalitní výškový reproduktor zajistí detailní zvuk, pokud ale budete chtít zvuk ještě vylepšit, reproduktory řady ULT disponují speciálním ULT tlačítkem, kterým aktivujete režim ULT POWER SOUND, který posílí basy a zvýší akustický tlak pro zajištění ještě energičtějšího zvuku. Až 12hodinová výdrž baterie navíc zaručí, že party jen tak neskončí. Dostupný v bílé, šedé, oranžové nebo černé barvě.

Kino v pohodlí domova

Sledování filmů a seriálů je nejen skvělý způsob, jak zrelaxovat po dlouhém a náročném dni. Ale také příležitost, jak trávit čas se svými blízkými. Obzvlášť za deštivého letního počasí. S TV Sony Bravia X75WL se systémem Google TV budete moci sledovat své oblíbené filmy a seriály jako v kině. Podpora technologií Dolby Vision™ a Dolby Atmos™ vám zajistí tu nejlepší kvalitu obrazu a zvuku. A o nádherně živé a realistické barvy se vám postará technologie Live Color. Své oblíbené filmy a seriály v té nejvyšší kvalitě si budete moci přehrát díky exkluzivní streamovací službě Sony Pictures Core™.

Milovníkům videoher zase Bravia X75WL nabízí speciální herní funkce, jako je automatické mapování tónů HDR, které nastaví obraz tak, abyste i ve velmi jasných nebo tmavých místech viděli ty nejjemnější detaily. Automatický režim žánrů obrazu automaticky upraví váš obraz podle toho, zda na PS5™ aktuálně hrajete hry nebo se díváte na film. Veškerá herní nastavení navíc máte po ruce na jednom místě, v našem novém herním menu.

Léto se Sony: Vlogy, které si zaslouží pozornost

Zaznamenejte si své letní zážitky se Sony. Praktický vlogovací fotoaparát ZV-E10 s výměnnými objektivy vám pomůže vytvořit skvělá videa i fotografie. Působivé snímky vznikají díky pokročilému obrazovému snímači. Všechny důležité funkce budete mít po ruce, vaši tvůrčí kreativitu tak neomezí žádné zdlouhavé nastavování – třeba efekt rozmazaného pozadí zapnete pomocí jediného stisknutí tlačítka. Poradí si i se zpomalenými záběry a vychytaná stabilizace vám zajistí plynulé záběry i při chůzi. Pokročilé ostření zaručuje, že to důležité bude vždy v centru pozornosti. Dokonalý bude i váš zvuk, vestavěný směrový mikrofon se třemi vložkami nahrává jasný a čistý záznam, s ochranou proti větru se nebudete muset o kvalitu zvuku bát ani za nepříznivého počasí. Vybrat si můžete z více než 60 objektivů. S vlogovacím fotoaparátem na toto léto nikdy nezapomenete.