Společnost Samsung oficiálně potvrdila existenci hodinek Galaxy Watch Ultra na svých kanadských stránkách podpory, ačkoli stránka byla mezitím odstraněna. Ještě před odstraněním však 91mobiles získal screenshoty této. Toto oznámení odhaluje významné podrobnosti o nových chytrých hodinkách, včetně podpory mobilních sítí LTE a 47mm ciferníku. To je staví do pozice vlajkového zařízení v řadě nositelných zařízení společnosti Samsung.

UVEDENÍ NA TRH NA GALAXY UNPACKED

Server IT Home informoval, že společnost Samsung by měla hodinky Galaxy Watch Ultra představit na nadcházející konferenci Galaxy Unpacked v Paříži ve Francii. Ta je naplánována na 10. července 2024. Spolu s hodinkami Galaxy Watch Ultra představí společnost Samsung také hodinky řady Galaxy Watch 7, telefony Galaxy Z Fold6 a Galaxy Z Flip6 se skládací obrazovkou. Tato akce slibuje představení některých z nejočekávanějších zařízení společnosti Samsung pro tento rok.

Galaxy Watch Ultra

KONKURENCE PRO APPLE WATCH ULTRA?

Hodinky Watch Ultra mají přímo konkurovat hodinkám Apple Watch Ultra od společnosti Apple, což signalizuje záměr společnosti Samsung ovládnout trh s chytrými hodinkami vyšší třídy. Očekává se, že nové designové prvky, včetně pevného kulatého ciferníku a hranatého pouzdra, zvýší odolnost a estetickou přitažlivost zařízení. Chytré hodinky budou k dispozici ve dvou barevných variantách: bílé a tmavě šedé, obě s výraznými oranžovými bočními tlačítky.

Galaxy Watch Ultra: DESIGN A FUNKCE

ROBUSTNÍ DESIGN

Chytré hodinky Watch Ultra budou mít 47mm ciferník, což z nich činí jedny z větších chytrých hodinek. Tato velikost je nezbytná pro umístění většího displeje a více funkcí a zároveň pro výraznější přítomnost na zápěstí. Hranatý design pouzdra v kombinaci s kulatým ciferníkem má za cíl nabídnout jedinečnou kombinaci tradiční a moderní estetiky chytrých hodinek.

PODPORA LTE

Jednou z výrazných vlastností zařízení Galaxy Watch Ultra je také podpora mobilních sítí LTE. Tato funkce umožňuje uživatelům zůstat ve spojení a přistupovat k důležitým aplikacím a službám, aniž by museli mít v blízkosti svůj chytrý telefon. Podpora LTE je výhodná zejména pro ty, kteří vedou aktivní životní styl. Protože umožňuje bezproblémovou komunikaci, streamování hudby a další funkce na cestách.

BAREVNÉ MOŽNOSTI A PŘIZPŮSOBENÍ

Jak jsme již zmínili, Hodinky Watch Ultra budou k dispozici v bílé a tmavě šedé barvě. Přičemž oba modely budou mít výrazná oranžová boční tlačítka. Tyto barevné varianty poskytují uživatelům možnosti, které odpovídají jejich stylu. Oranžová tlačítka také dodávají celkovému designu zařízení šmrnc. Kombinace barev a výrazných tlačítek tak činí z hodinek Galaxy Watch Ultra vizuálně atraktivní volbu.