Společnost OnePlus se vrátila na trh nositelných zařízení s hodinkami OnePlus Watch 2. Chytré hodinky přinesly pěknou sadu specifikací a nádherný design. Jejich přijetí se setkalo s poměrně velkým ohlasem. Nyní se zdá, že společnost OnePlus má v kapse následovníka v této kategorii. Konkrétně hodinky OnePlus Watch 3. Nové nositelné zařízení je na cestě a nově získalo certifikaci od čínské agentury TENAA.

SPECIFIKACE HODINEK ONEPLUS WATCH 3 Z TENAA

Hodinky OnePlus Watch 3 totiž spatřily světlo světa v důležitém čínském regulačním orgánu s modelovým číslem OPWW234. Zařízení si zachová kulatý displej a boční tlačítka svého předchůdce. Bude však mít tachymetrický rámeček a pozměněnou texturu na svém pogumovaném řemínku.

Výpis také potvrzuje, že nové hodinky Watch 3 disponují LTE připojením s eSIM. Přinesou také GPS, což uživatelům umožní bezproblémově provádět činnosti, které vyžadují přesné údaje o poloze nebo navigaci. A to, aniž by potřebovali smartphone. Nositelné zařízení taktéž eviduje Wi-Fi a NFC pro bezkontaktní platby. TENAA rovněž potvrzuje 500mAh baterii, která nabízí stejnou kapacitu jako její předchůdce.

O plánu uvedení hodinek s označením Watch 3 na trh zatím nemáme žádné informace. Nicméně skutečnost, že se objevily v tak důležité certifikaci, jako je TENAA, může naznačovat blížící se vydání. Nedávno se objevily zvěsti, které zmiňovaly, že společnost OnePlus odloží o nějaký pátek uvedení hodinek Watch 3 a OnePlus Pad 2 na trh. Každopádně očekáváme, že se brzy objeví další informace.

A pro rekapitulaci: Hodinky OnePlus Watch 2 jsou vybaveny 1,43palcovým displejem AMOLED s jasem 1000 nitů a rozlišením 466×466. Jako ochranu mají safírové sklo. Nositelné zařízení je vybaveno odolností proti prachu/vodě IP68, splňuje požadavky normy MIL-STD-810H a je vodotěsné do 5ATM. Pod kapotou tiká procesor Snapdragon W5 Gen 1, kterému pomáhají 2 GB RAM a 32 GB úložiště. Nositelné zařízení běží se systémem WearOS 4 a později jistě dostane i WearOS 5. Očekáváme, že příští OnePlus Watch 3 přinesou podobné specifikace, jako je stejná 500 mAh baterie. Celkově by se mělo jednat o postupný upgrade s několika vylepšeními. Budeme tedy dále sledovat.