OPPO dnes oznámilo nadcházející akci k uvedení nové řady Reno12. Evropa bude prvním mezinárodním trhem, který přivítá nové produkty, včetně Reno12 Pro a Reno12. Uvedení na trh v celé EU, tedy včetně našeho trhu, je naplánováno na 18. června.

Řada OPPO Reno se dlouhodobě vyznačuje stylovým designem a nabízí smartphony zaměřené na fotoaparát. Kromě těchto funkcí přináší nejnovější řada Reno12 poprvé také sadu špičkových funkcí GenAI, které mají otevřít nové oblasti kreativity a produktivity.

Tyto dva nové modely, které OPPO uvede také na náš trh, představují první telefony OPPO s umělou inteligencí v Evropě. Zastupují zároveň první významné uvedení na trh v rámci závazku společnosti urychlit rozšíření telefonů s umělou inteligencí.

Oba modely jsou také vybavené futuristickým fluidním designem, který vytváří atraktivní nový vzhled a hladce spojuje estetickou přitažlivost s technologickými inovacemi.

Řada OPPO Reno12 přichází na trh uvedena na španělské Ibize. Ibiza, ležící v jiskřivém Středozemním moři, je proslulá svou elektronickou hudební scénou, pulzující prvotřídními DJs a nezapomenutelnými večírky. Během zahajovací akce bude společnost OPPO spolupracovat s Ushuaïa Ibiza. To je jednou z hlavních párty destinací na ostrově, což se k povaze nových modelů perfektně hodí.

Další podrobnosti o nadcházející řadě Reno12, a to včetně těch lokálních, se dozvíme 18. června. Pro české zákazníky chystá OPPO i něco speciálního.