Společnost Google s produkcí chytrých hodinek poněkud otálela, ale nakonec v roce 2022 představila svůj první chronometr Pixel Watch. Rok na to je následoval model Pixel Watch 2. A letos se podle odhadů tipařů dočkáme hodinek Google Pixel Watch 3. Před pár měsíci se mluvilo o tom, že letošní generace hodinek dostane několik vylepšení a tím hlavním je údajně UWB, tedy ultra širokopásmové připojení u funkce Watch Unlock.

Vylepšení zřejmě ale bude víc a fanoušky společnosti Google samozřejmě zajímá, zda se nějak změní také design hodinek. Fotky a ani rendery jsme totiž do dnešního dne neviděli. S odpovědí na tuto otázku nyní přicházejí stránky 91Mobiles, které ve spolupráci s designérem OnLeaks exkluzivně zveřejnily první rendery chronometru Google Pixel Watch 3.

Google Pixel Watch 3 na prvních renderech

Do vydání hodinek Google Pixel Watch 3 zbývá ještě celkem dost času, takže je možné, že na designu výrobce ještě zapracuje. Ovšem podle prvních renderovaných snímků to vypadá, že se celkový vzhled nijak výrazně nezmění. Zůstává stejný jako u předchůdců. Opět vidíme, že hodinky mají kruhový bezrámečkový displej se zaoblenou hranou. Také řemínek je stejný se zapínáním na přezku. Na pravé hraně těla je otočná korunka, která se ale nyní zdá být lehce větší než u předchůdců. Také samotné tělo je mírně tlustší než u modelu Pixel Watch 2.

Co se parametrů týče, tipaři uvádějí, že hodinky Pixel Watch 3 mají rozměr 40,79 × 40,73 × 14 mm. Pro srovnání loňský model Watch 2 má rozměry 41 × 41 × 12,3 mm. Nárůst tloušťky těla možná způsobila mírně vetší baterie, která má nyní údajně kapacitu 307 mAh, kdežto loňské hodinky mají 304 mAh akumulátor. Tipaři dále uvádějí, že displej letošní generace hodinek má úhlopříčku 1,2 palce a ze snímků obrazovky vidíme, že chronometr běží na systému Wear OS. Předchozí zvěsti také naznačují, že letos hodinky půjdou do prodeje ve dvou velikostech, a to 41 mm a nově i ve velikosti 45 mm. Tolik tedy k designu a odhadovaným specifikacím, více se snad dozvíme už brzy.