Asi každý teď žije hokejem. A aby taky ne, naši borci předvádí skvělý výkon a my jdeme do finále. Takže i dnes naším hokejistům fandíme. Ovšem ještě před finálními zápasy jsou tu pro vás krátce po poledni připravené Vychytávky z Číny.

Jako vždy jsme i dnes prošli čínské e-shopy a vybrali tři produkty ve slevách. Jsou proto levné, praktické a snad vámi i tuto neděli něco z čínských gadgetů padne do oka. Pojďme ale rovnou na věc.

Vychytávky z Číny – naše tři tipy

Hmyz útočí

Jaro je v plné síle a s vyššími teplotami a vyšší vlhkostí začíná hmyzí rojení. Hlavně komáři, kteří nás považují za bohatě prostřený stůl se pustili do hodování. Můžeme se jim bránit různými odpuzovači nebo repelenty. Ale co dělat, když už si na nás pochutnali? Komáří štípnutí svědí a je nepříjemné. Pro rychlou úlevu je tu elektronické pero, které přiložíme k štípanci a díky tepelným pulsům a vibracím svědění velmi rychle ustoupí a zmírní se i případný otok. Pero je netoxické a vzhledem k tomu, že není velké, vejde se pohodlně do kapsy nebo kabelky. Jeho cena ve slevové akci začíná na 9,46 dolaru.

Magnetická zarážka do dveří

Zarážka do dveří je velmi stará vychytávka. Používaly ji už naše babičky, které dveře zapřely dřevěným klínkem a nebo kamenem. Doba pokročila a technologie s ní. Samozřejmě i zarážky dveří se mění. Dnes si můžeme pořídit zarážku magnetickou, která díky silnému magnetu udrží dveře přesně v dané poloze a ani průvan dveře nezabouchne. Tato zlevněná magnetická zarážka se hodí pro různé typy dveří, ať už jsou skleněné, dřevěné nebo kovové. Díky své konstrukci z pevného plastu a nerezové oceli je velmi odolná proti opotřebení. Její instalace je jednoduchá, protože ji stačí jen přilepit na dveře. Navíc je i celkem designově povedená. Cena ve slevě na Aliexpress spadla na 3,38 dolaru a v nabídce je v barvě bílé a černé.

Na ostří nože

Tupý nůž, kuchařovo neštěstí. Každý, kdo aspoň jednou za týden vaří jistě ví, že tupé nože jsou opravdu k ničemu. Samozřejmě můžeme mít doma v šuplíku klasický karborundum brousek, ale výrazně praktičtější a jednodušší na používání jsou brousky s několika brusnými plochami a nastavitelným úhlem broušení. Mezi takové patří i tento brousek s několika brusnými štěrbinami s různými brusnými materiály. To vše je zasazeno do pevného plastu s ergonomickou rukojetí. Spodní část brousku má protiskluzovou úpravu. Kromě různých nožů zde můžeme nabrousit i nůžky. I tento praktický brousek jsme našli ve slevě a jeho cena začíná na 3,91 dolaru.