Huawei dnes na českém trhu zahájila prodej svých nejnovějších chytrých hodinek Huawei Watch Fit 3. Populární řada Fit od svého vzniku v roce 2020 zaujímala mezi chytrými hodinkami značky Huawei jedinečné postavení. Celá řada, ale i nový model Watch Fit 3, si zakládá na filozofii produktu zaměřeného na životní styl. Přičemž každé písmeno jejich názvu „FIT“ představuje tři hlavní koncepce produktu. Fashion, inovace a technologie. Huawei Watch Fit 3 tak přichází s novým čtvercovým designem, vylepšenými funkcemi a prvotřídními technologiemi. Od dnešního dne je možné je zakoupit na českém trhu za cenu od 3 999 Kč v pěti barevných provedeních.

Co vše je u Watch Fit 3 oproti předchozím modelům nového?

Watch Fit 3 – Pomocník pro každého sportovce

Model Watch Fit 3 se může chlubit mnohými vylepšeními v oblasti sledování kondice. Tyto zdokonalené funkce ocení zejména aktivní lidé a sportovci. Těšit se mohou například na exkluzivní cvičení na spalování tuků a tvarování postavy navržených přední světovou influencerkou v oblasti fitness a životního stylu Pamelou Reif. Běžce navíc potěší nový režim Track Run, který díky vestavěnému čipu GNSS přesně zaznamenává trasu běhu. Uživatelé mohou následně své oblíbené běžecké trasy sdílet s přáteli a přijímat od nich jejich další doporučené trasy. Právě běh je jedním z více než 100 sportovních režimů, které v novém modelu hodinek najdete. Baterie hodinek navíc vydrží na jedno nabití až 10 dní a ani při několika hodinovém tréninku nebo třeba maratonu uživatele nenechají ve štychu.

Vylepšené zdravotní funkce

Kromě sportovních funkcí jsou v hodinkách i lepší zdravotní funkce všeho druhu. Chytré hodinky Watch Fit 3 jsou například vybaveny technologií TruSeen™ 5.5, která zvyšuje přesnost měření srdečního tepu. Tato vylepšená funkce nyní dokáže monitorovat tep i ve chvílích, kdy má uživatel zrovna slabý signál. Watch Fit 3 také vylepšují zdravotní funkce se systémem sledování spánku TruSleep™ 4.0 a přidávají novou funkci Sleep Breathing Awareness, která detekuje přerušení dýchání během spánku. Díky kombinace těchto funkcí spolu s vysoce výkonným PPG senzorem dokážou hodinky během spánku v průběhu noci sledovat více parametrů, jako je srdeční frekvence a kyslík v krvi. Obohacena byla také aplikace Stay Fit, která obsahuje aktualizovanou globální databázi potravin a nutriční analýzu, pomocí kterých bude pro uživatele snadnější udržovat vyváženou stravu. Zejména uživatelky také mohou ocenit nové zobrazení kalendáře, které jim umožňuje na první pohled vidět informace o aktuálním, předchozím a nadcházejícím menstruačním cyklu.

Doplněk ke sportovnímu i městskému outfitu

Chytré hodinky FIT 3 nejsou jen nástrojem pro sledování zdraví a kondice, ale také stylovým doplňkem, který se hodí k různým módním stylům. S hmotností pouhých 26 g a tloušťkou 9,9 mm jsou dosud nejlehčím a nejtenčím modelem této řady. Jejich elegantní design, kombinující tenké tělo a kvalitní materiály, zajišťuje, že hodinky vypadají skvěle jak při sportu, tak při formálnějších příležitostech. V nabídce je celkem pět barevných variant – černá, růžová, zelená, bílá a perleťově bílá. Uživatelé si mohou navíc vybrat z pestré nabídky řemínků šetrných k pokožce, od prodyšných fluoroelastomerových až po měkké kožené řemínky. Díky konstrukci „Link“ je možné řemínky podle nálady nebo stylu snadno a rychle vyměnit.

Watch Fit 3 – Cena

Na českém trhu je možné je zakoupit již nyní za cenu od 3 999 Kč. Další podrobnosti a možnost zakoupení naleznete na oficiálních stránkách Huawei.