Společnost Xiaomi představuje Redmi Pad Pro, nejnovější přírůstek do svého portfolia tabletů. Model Pad Pro je určen pro uživatele, kteří hledají velkou zobrazovací plochu pro pohlcující audiovizuální zábavu, online prohlížení a hraní her na cestách. Disponuje velkým displejem pro vyšší vizuální čistotu. Ten nabízí bezkonkurenční zábavu. Redmi Pad Pro využívá systém Xiaomi HyperOS pro snadné opojení různých zařízení.

Redmi Pad Pro: velký displej

Tablet Pad Pro se pyšní působivým 12,1palcovým 144Hz displejem s poměrem stran 16:10. Ten nabízí nejen výjimečné zobrazení, ale také zajišťuje optimální pohodlí při delším používání. Díky rozlišení 2,5K (2560 x 1600) s jemností 249 ppi vdechne tablet život každému detailu. Obnovovací frekvence 120 Hz zaručuje, že model Pad Pro poskytuje plynulou odezvu v různých aplikacích. Od navigace v dokumentech až po dynamické hraní her.

Redmi Pad Pro

Tablet dále dostal do vínku čtveřicí stereo reproduktorů a technologií Dolby Atmos®.

Výkon na úrovni vlajkové lodi

Model disponuje pokročilým systémem Xiaomi HyperOS. Ten se snadno integruje do každodenního života uživatelů. Usnadňuje sdílení obsahu, rychlé přenosy fotografií a zajišťuje bezproblémovou spolupráci mezi zařízeními. Pod kapotou tiká mobilní platforma Snapdragon® 7s Gen 2. Ta zajišťuje plynulý a spolehlivý výkon na úrovni vlajkové lodi pro práci i zábavu. S baterií o kapacitě 10000 mAh a rychlým nabíjením až 33 W vás Pad Pro udrží v plné síle.

Inovativní příslušenství

Redmi Pad Pro je první Redmi tablet, který podporuje klávesnici Redmi Smart Keyboard a pero Redmi Smart Pen. To z něj dělá dokonalého společníka pro zábavu a produktivitu. Pero Redmi Smart Pen má 4096úrovňovou citlivost na tlak a vzorkovací frekvencí 240 Hz, takže nabízí plynulé psaní. Díky baterii s kapacitou 80 mAh (typ), která na jedno nabití poskytuje až 12 hodin psaní, mohou uživatelé snadno zachytit své spontánní nápady. Klávesnice Redmi Smart Keyboard nabízí pohodlné psaní jako na počítači se vzdáleností kláves 1,3 mm a roztečí kláves 19 mm. Má také přidaný držák pro pero Redmi Smart Pen, což z těchto dvou doplňků činí dokonalou dvojici, díky níž mohou uživatelé na tabletu Redmi Pad Pro bez námahy rozvíjet svou kreativitu a plnit úkoly s maximální efektivitou.

Redmi Pad Pro: Cena a dostupnost

Tablet Pad Pro bude k dispozici v barvách Gravity Gray, Mint Green a Ocean Blue.

Model Redmi Pad Pro Wi-Fi (6 GB + 128 GB) bude v prodeji za maloobchodní doporučenou cenu 6 999 Kč od 3. června 2024. Od 3. do 16. června se na něj rovněž vztahuje zaváděcí akce, v rámci které ho pořídíte s 10% slevou a obdržíte k němu pouzdro v hodnotě 599 Kč zdarma.

Klávesnice Redmi Pad Pro Keyboard bude k dispozici za 1 699 Kč a pero Redmi Pad Pro Pen za 1 299 Kč.