Značka Realme před pár dny potvrdila, že připravuje na indickém trhu 22. května/mája velkou představovačku. Na ní uvede telefon Realme GT 6T a zároveň také rozjela na indickém Amazonu promo kampaň, ve které postupně avizuje některé ze specifikací chystaného telefonu.

Realme GT 6T má obrazovku s vysokým jasem

Díky upoutávkám víme, že Realme GT 6T bude na indickém trhu prvním telefonem s procesorem Snapdragon 7+ Gen3. Má také baterii se slušnou kapacitou 5500 mAh, která navíc podporuje rychlé nabíjení s výkonem 120 W. Akumulátor se podle výrobce nabije na 50 % za pouhých 10 minut. A kromě toho také známe design zadního panelu, který je poměrně atraktivní a Realme jej nazvalo Nano Mirror Design.

Nové upoutávky na parametry chystaného telefonu GT 6T se tentokrát zaměřily na čelní panel. Ovšem i o něm něco málo odhadovali tipaři. Ti totiž tvrdili, že chystaný model GT 6T je údajně přeznačená čínská verze Realme GT Neo 6 SE. Ten má 6,78 palcový LTPO AMOLED displej s rozlišením 2780 x 1264 pixelů. Nu a na nové upoutávce výrobce potvrdil, že jde o 8T LTPO panel s obnovovací frekvencí 1 Hz až 120 Hz a ochranným sklem Gorilla Glass Victus 2.

Dále také oznámil, že obrazovka podporuje vysoký jas až 6000 nitů, což je prý nejvyšší hodnota jakou kdy chytrý telefon měl. Úhlopříčka displeje, ale na teaseru zveřejněná není. Podle snímku je displej plochý s velmi úzkými souměrnými rámečky. Ve středu jeho horní části je “díra” pro přední kameru. A pokud skutečně jde o rebrand čínského modelu Neo 6 SE má přední kamera rozlišení 32 MPix. U hlavního fotoaparátu pak můžeme očekávat 50 MPix a 8 MPix snímače. Všechny podrobnosti se dozvíme už za pár dnů.