V předchozím článku jsme se zabývali telefonem Realme GT 6T, který se chystá na své uvedení na indickém trhu. Debutovat bude 22. května/mája a na představovačce nebude sám. Výrobce totiž představí i TWS sluchátka Realme Buds Air 6. Jde o sluchátka, která se už prodávají na čínském trhu s poměrně nízkou cenou 269 jüanů, což je zhruba 37 dolarů. Ovšem jejich specifikace nejsou vůbec špatné.

Hlavní specifikace sluchátek Realme Buds Air 6

Sluchátka Realme Buds Air 6 jsou posledním modelem v produktové řadě Realme Buds Air. Jako všechna ostatní sluchátka z řady mají velmi dobře vyvážený poměr cena/výkon. Jsou navíc první ve svém segmentu s podporou audia ve vysokém rozlišení s certifikací Hi-Res Audio. Mají také velký 12,4 mm titanový dynamický ovladač pro skutečně kvalitní zvuk.

Nechybí ani podpora zvukového kodeku LHDC 5 se vzorkovací frekvencí 24 bitů/192 kHz, což zajistí slušné detaily audia. Díky nízké latenci 55 ms se sluchátka Buds Air 6 také dobře hodí pro hraní her. Mezi dnes už nezbytné funkce patří i aktivní potlačení hluku (ANC), které je v tomto případě 50 decibelů. Kvalitu telefonních hovorů pak zajistí šest mikrofonů a podpora ENC.

Realme Buds Air 6

Mezi další zajímavé parametry patří i dlouhá výdrž baterie. S dobíjením v boxu je to až 40 hodin, kdy 7 minut dobíjení zajistí plných 7 hodin přehrávání hudby. Samozřejmě je tu také podpora pro Bluetooth 5.3 a výrobce přidal i odolnost podle certifikace IP55. Sluchátka Buds Air 6 jsou k dispozici ve třech barvách, jmenovitě je to fialová zelená a bílá, která je nakombinovaná s oranžovou. Prodeje po uvedení budou probíhat na indickém Amazonu.