Subznačka Redmi společnosti Xiaomi aktuálně představila svůj nejnovější smartphone Redmi Note 13R. Tento nový přístroj se chlubí elegantním designem s dvojitým sklem a působivými specifikacemi za přijatelnou cenu. Společnost Xiaomi je známá svými cenově dostupnými zařízeními a z hlediska odolnosti jsou její telefony také poměrně slušné. Tento mobilní telefon přichází s módním designem s dvojitým sklem a prodává se za pouhých 1 399 juanů (přibližně 194 USD). Díky svému stylovému vzhledu a atraktivní ceně je toto zařízení velmi atraktivní pro uživatele, kteří dbají na cenu.

Redmi Note 13R: MÓDNÍ DESIGN S TĚLEM Z DVOJITÉHO SKLA

Redmi Note 13R vyniká poutavým designem těla s dvojitým sklem, které je k dispozici ve třech barvách. Light ocean blue, ice crystal silver, a midnight black Tento prémiový vzhled a dojem ještě umocňují ultra tenké rámečky telefonu.

ŽIVÝ A CITLIVÝ DISPLEJ

Redmi Note 13R je vybaven velkým 6,79palcovým LCD displejem s rozlišením 2460 x 1080 a vysokou obnovovací frekvencí 120 Hz. Ta zajišťuje plynulé posouvání a příjemný uživatelský zážitek. Displej také podporuje vzorkovací frekvenci dotyku 240 Hz, což zajišťuje citlivé dotykové ovládání i ve ztížených podmínkách.

Pro zajištění pohodlí očí podporuje obrazovka plné stejnosměrné stmívání, certifikaci TÜV Rheinland pro nízkou úroveň modrého světla na hardwarové úrovni, certifikaci TÜV Rheinland pro šetrný rytmus a certifikaci TÜV Rheinland pro neblikání. Dotykový algoritmus pro mokré ruce navíc umožňuje stabilní ovládání více prsty. A to i v přítomnosti kapek vody nebo deště.

SLUŠNÝ VÝKON S PROCESOREM SNAPDRAGON 4 GEN 2

Pod kapotou tiká Redmi Note 13R výkonný procesor Snapdragon 4 druhé generace. Ten je vyroben 4nm procesem a má osmijádrovou architekturu procesoru s maximální frekvencí 2,3 GHz. Tato slušná čipová sada zajišťuje plynulý multitasking a efektivní výkon.

PŮSOBIVÁ SESTAVA FOTOAPARÁTŮ

Model Note 13R se může pochlubit schopnou sestavou fotoaparátů. Disponuje 50megapixelovým hlavním fotoaparátem, 2megapixelovým makro fotoaparátem a 8megapixelovým předním fotoaparátem. Zařízení využívá technologii Xiaomi Imaging Brain pro zvýšení výkonu fotoaparátu. Přičemž rychlost spuštění zadního fotoaparátu se zvýšila o 24,4 % a rychlost focení zadních portrétů o 55,3 %.

DLOUHÁ VÝDRŽ BATERIE S RYCHLÝM NABÍJENÍM

Redmi Note 13R je vybaven ucházející baterií s kapacitou 5030 mAh, která zajišťuje dlouhotrvající používání mezi jednotlivými nabitími. Podporuje 33W rychlé nabíjení, které umožňuje rychlé doplnění energie v případě potřeby. Algoritmus správy stavu baterie dále optimalizuje proces nabíjení tím, že se učí každodenní návyky uživatelů a oddaluje stárnutí baterie.

Redmi Note 13R: CENY A DOSTUPNOST

Smartphone Note 13R je v současné době k dispozici na Xiaomi Mall, přičemž cena začíná na 1 399 juanech (přibližně 194 USD). V současné době je toto zařízení dostupné v Číně. Společnost zatím neprozradila, zda dojde ke globálnímu uvedení tohoto mobilního telefonu na trh.