Společnost Blackview, se chystá uvést na trh svůj první flipový smartphone Blackview HERO 10. Ten se stane nejlevnějším skládacím telefonem na světě. Disponuje 108MP fotoaparátem a systémem Android Dynamic Island, dynamickým živým náhledem, a ve své cenové kategorii překračuje očekávání.

Blackview HERO 10: Odolná skládací obrazovka

Blackview HERO 10

Blackview HERO 10 se může pochlubit 6,9palcovým AMOLED hlavním displejem s vysokým rozlišením 2560×1080. Je autorizován certifikací TÜV SÜD Low Blue Light a díky 1920Hz PWM stmívání zajišťuje uživatelům pohodlné sledování. Zejména v prostředí se slabým osvětlením. Je také vybaven funkcí Split View.

Díky využití ultratenkého skla UTG (ultra-thin glass) a špičkovému pantu ve tvaru kapky vody pro snadné ohýbání i silnou odolnost dosahuje smartphone HERO 10 hloubky záhybu menší než 0,17 mm. Navíc jeho hlavní displej prý vydrží odolný i po 250 000 ohnutích. To má zajistit životnost přes 15 let.

Blackview HERO 10

Chytrá druhá obrazovka funguje pro základní funkce. Od oznámení po opakované vytáčení hovorů a další. A také jako hledáček pro ostřejší selfie prostřednictvím 108Mpx fotoaparátu.

První 108MP flipový fotoaparát

Blackview HERO 10 otevírá větší kreativitu při fotografování. Díky na míru vytvořenému režimu kamery FlexForm umožňuje uživatelům zachytit každý okamžik a předvést osobnost z různých úhlů. A to bez stativu a dokonce i bez použití rukou. Přináší také zážitek z natáčení v retro stylu podobnému DV, což je ideální pro video-logging.

Flipový model HERO 10 v sobě ukrývá 108 MP hlavní fotoaparát Samsung a 8 MP ultraširokoúhlý fotoaparát na zadní straně. A na přední straně najdeme 32 MP selfie kameru. To vše vylepšené nejnovějšími algoritmy ArcSoft 9.0.

Elegantní flipový design

Telefon je navržen s pečlivou pozorností věnovanou každému detailu. Je vyroben se zadním krytem z veganské kůže a rámečky z hliníkové slitiny letecké kvality. Jeho kompaktní tělo se skvěle vejde do dlaně, kapsy i kabelky.

Tříletá aktualizace hlavních verzí systému Android

Softwarový tým Blackview aplikoval na HERO 10 jako svůj první pokus Dynamic Island na operační systém DokeOS 4.0. DokeOS 4.0 = Android 13. Pro své fanoušky Androidu jej pojmenoval Live View. Zde vyskakují aktivity v reálném čase, což uživatelům umožňuje okamžitý přístup a dosažení další kontroly. Blackview navíc slibuje tříleté aktualizace hlavních verzí systému Android.

Blackview HERO 10: Výkon

K zajištění bezproblémového výkonu tiká po kapotou telefonu 6nm MediaTek Helio G99. Ucházející 4G čipset. Ve spojení s až 36 GB (12 GB fyzické a 24 GB virtuální) a 256 GB paměti ROM dosáhl v benchmarku Antutu 442 746 bodů.

Blackview HERO 10: Dostupnost a cena

Telefon spatří světlo světa na AliExpress se super early bird slevou za pouhých 429 dolarů (50% sleva) a dárkem W50 pro 100 prvních objednávek. Pozor toto období je omezeno pouze od 20. května do 7. června 2024.

Náš článek může obsahovat partnerské odkazy a můžeme mít kontakty se společnostmi, které zmiňujeme nebo nabízíme jejich slevové kupóny.