Chytré hodinky Huawei Watch GT 4, které společnost Huawei představila loni na podzim, se velmi rychle začaly těšit velké popularitě. Jejich stylový design, doplněný o prvotřídní sportovní a zdravotní funkce, si rychle získal srdce nejednoho uživatele. Proto se společnost Huawei rozhodla rozšířit stávající nabídku o novou edici, která kombinuje jarní tóny a francouzskou eleganci. Hodinky v nových svěžích zelených odstínech uživatelům nabízí vylepšený design, který pozvedne jakýkoli styl. Tato edice navíc využívá špičkových technologií, které přinášejí personalizovanější a vědecky podložený zážitek ze sportu a správy zdraví.

Řada Watch GT 4 si mezi uživateli získala širokou popularitu. Celosvětově se jí dodalo na 5 milionů kusů a získala několik ocenění od renomovaných světových publikací, jako jsou Tech Advisor a Trusted Reviews. Stejně jako ostatní hodinky z rodiny Watch GT 4 představuje nová edice odvážný krok vpřed oproti klasickým modelům řady GT. Zelená edice ve verzi 41 mm tak přináší zajímavé designové prvky, ale zároveň zachovává moderní geometrickou estetiku svých předchůdců.

Chytré hodinky Huawei Watch GT 4 s motivy jara

Nový řemínek hodinek je inspirovaný pastelově zelenou barvou, která často dominuje jarní módě. Jeho jemně zelená barva vyzařuje pocit čistoty a živosti. Jedinečná struktura řemínku navíc připomíná otisky, které lze nalézt na listech květin a stromů. Tento detail dodává celkové estetice netradiční, ale elegantní nádech. Řemínek je vyrobený z fluoroelastomeru, který nabízí kromě stylu také pohodlí při celé řadě aktivit včetně sportu. Hodinky s mimořádně elegantním designem Shining Halo mají tenké a lehké tělo s velikostí ciferníku 41 mm

Tři nové ciferníky

Širokou nabídku ciferníků hodinek řady Watch GT 4 tato edice ještě rozšiřuje. Přináší totiž tři zcela nové – Ripple Pattern, Blooming Dial a Camille Dial. Elegantně stylizovaný ciferník Ripple Pattern se pyšní jemnou symetrickou texturou vlnovek v různých barevných odstínech. Design inspirovaný obrazem květin rozkvétajících na jaře má podobu vlnek jemně se rozmazávajících na povrchu. Ciferník Blooming Dial, stylizovaný podle skutečných květinových motivů, spojuje technologii a skvělý design dynamickým propojením zdravotních údajů s digitálními květy. Uživatelé si navíc mohou vybrat ze tří druhů květin, a to elegantních kamélií, sladkých sedmikrásek a klidných leknínů. Třetí ciferník Camille Dial zdobí světle zelené květy kamélie.

Hodinky Huawei Watch GT 4

Hodinky Watch GT 4 41 mm uživatelům nabízejí řadu všestranných možností, kterými lze snadno ozvláštnit či doplnit svůj vlastní styl. Ciferník si uživatelé mohou dokonce přizpůsobit podle svých představ. Navíc si mohou vybrat z více než 25 000 designů dostupných v galerii a experimentovat s různými styly.

Cena a dostupnost

Nová zelená edice chytrých hodinek Huawei Watch GT 4 41 mm je již k dostání na českém trhu, a to za cenu 5 999 Kč. Více informací naleznete na oficiálním e-shopu Huawei.