Přední výrobce odolných mobilních telefonů OUKITEL představuje smartphone C38, který doplňuje řadu levných smartphonů. Nový přístroj vyniká designem zadní strany, který v sobě spojuje prvky módy a klasické estetiky. Design předvádí texturu připomínající keramiku, kterou zdobí tradiční křivky s čínským inkoustem. A tento zajímavý design má ambice nejednoho zaujmout.

S tloušťkou pouhých 8,8 mm a hmotností 200 g je OUKITEL C38 snadno přenosný a pohodlným. Uživatelé si tak mohou užívat výhod velkého 6,6palcového 2K displeje, aniž by to bylo na úkor pohodlí. Obrazovka modelu C38 je navíc chráněna sklem Corning Gorilla Glass 5, které zajišťuje odolnost proti každodennímu opotřebení.

Oukitel C38

Oukitel C38 – další specifikace

Zařízení nabízí 6 GB paměti RAM s možností rozšíření až na působivých 24 GB a 256 GB paměti ROM. Tu lze rozšířit až na 1 TB díky slotu pro SD karty. Smartphone C38 je napájen dostačující baterií s kapacitou 5150 mAh, která poskytuje více než měsíc pohotovostního režimu nebo 26 hodin nepřetržitého přehrávání hudby. Osmijádrový procesor MediaTek pak zajišťuje výjimečný výkon a rychlou odezvu.

Milovníci fotografování ocení trojitý fotoaparát smartphonu C38. Hlavní snímač od Sony má rozlišení 48 megapixelů a pořizuje čisté snímky. Na přední straně pak u C38 tr§ní 32Mpx selfie senzor Samsung.

Jak již bylo zmíněno, společnost OUKITEL představila u smartphonu C38 osvěžující mátově zelenou barevnou variantu, která má ztělesňovat živého ducha jara a evokovat chlad a svěžest léta. Kromě této poutavé mátové barevné varianty jsou k dispozici i další standardní barevné varianty, jako je bílá, černá a fialová.

Model C38 chce zaujmout nejen atraktivním designem a slušnými specifikacemi na budget model, ale také přijatelnou a konkurenceschopnou cenou. Ta činí 149,99 USD a přináší 35% slevu z původní ceny 229,99 USD. Od 20. května bude smartphone C38 oficiálně k zakoupení v oficiálním obchodě OUKITEL.