Společnost Huawei v Dubaji oznámila uvedení spousty nových produktů, které zaujmou nejednoho uživatele. Mezi ně patří i nová béžová edice otevřených sluchátek Huawei FreeClip Beige Edition. Tato barva doplňuje stávající nabídku, ve které zájemci doposud našli pouze fialovou a černou variantu. První otevřená sluchátka v oboru s technologií Smart Wear Detection, jedinečným designem C-bridge a dlouhou výdrží baterie jsou tak nyní uživatelům dostupná celkem ve třech barevných provedeních. Nová béžová edice uživatelům nabídne skloubení elegance a pohodlí v každodenním životě.

Sluchátka FreeClip byla uvedena na trh v loňském roce v rámci vize Fashion Forward a vyznačují se jedinečným a stylovým designem, který navíc posouvá poslech na zcela novou úroveň. Díky charakteristickému designu C-bridge, který je hlavním inovativním prvkem sluchátek, jsou otevřená sluchátka FreeClip vynikajícím bezdrátovým parťákem pro ty, kteří hledají alternativu k tradičním sluchátkům do uší. Jsou vhodná na sport i pro běžné každodenní používání.

Huawei FreeClip Beige Edition

Huawei FreeClip Beige Edition: Pískový vzhled

Nová béžová edice FreeClip padne do oka přesně těm, kteří preferují neutrální tóny a elegantní provedení. Edice sluchátek v pískovém odstínu čerpá inspiraci z rozlehlých, uklidňujících písečných dun. Hedvábná matná textura připomíná jemnou písečnou pláž také na dotek.

Ti, kteří holdují spíše živějším barvám, mají na výběr ze stávajících barevných variant – fialové a černé. Každá barva odráží svou inspiraci a je přizpůsobena různým preferencím a životnímu stylu uživatelů. Fialová varianta zachycuje odstíny západu slunce a je perfektní pro ty, kteří do svých doplňků a oblečení rádi zakomponují barevný nádech. Černá varianta pak nabízí elegantní, sofistikovaný vzhled vhodný pro formální příležitosti.

Funkce, které nepřestávají překvapovat

Huawei FreeClip Beige Edition

Otevřená sluchátka FreeClip se od běžných sluchátek odlišují inovativním C-bridge designem, vůbec prvním inteligentním rozpoznáváním levého a pravého ucha v odvětví, odolností proti vodě a potu se stupněm krytí IP54 a křišťálově čistým hovorem s umělou inteligencí. Pyšní se také celodenní výdrží baterie až 8 hodin pro každé sluchátko zvlášť a s nabíjecím pouzdrem dokonce 36 hodin.

Huawei FreeClip Beige Edition: Cena a dostupnost

Sluchátka Huawei FreeClip Beige Edition lze již nyní sehnat na oficiálním e-shopu Huawei. K dostání jsou za cenu 4 999 Kč.