K brzkému nedělnímu odpoledni už hezky dlouhou dobu patří i naše pravidelná rubrika Vychytávky z Číny. Ani dnes tomu není jinak a snad si uděláte trochu času na další tři tipy na levné čínské gadgety.

Tak jako minule jsme prošli čínské e-shopy a vybrali tři produkty, které se hodí do domácnosti i pro zábavu. Ani jeden z nich svou cenou nezatíží vaši peněženku a možná vám udělají radost.

Vychytávky z Číny – naše tři tipy

Vetřelec v láhvi

Filmy Vetřelec dnes už patří ke kultovním kusům. Pokud jste alespoň jeden z nich viděli, jistě si pamatujete astronautku Ripleyovou, která se pustila do boje s podivným značně nehezkým organismem. Někteří z nás v kině křičeli hrůzou, když se na scéně objevila ta slizká potvora, jiným se naopak líbila. A pokud i vy patříte do té druhé skupiny a chtěli byste mít doma svého vlastního Vetřelce, není problém. Můžete si pořídit skleněnou dózu s podivným organismem. Pro lepší efekt výrobce doporučuje dózu naplnit vodou nebo čirým alkoholem. Zkrátka a dobře je to dekorativní “blbůstka” pro všechny fanoušky filmu Vetřelec. Cena Vetřelce na Aliexpress začíná na 14,08 dolaru a vybrat si můžete z několika různých variant.

Elektrický lapač hmyzu

Určitě se shodneme na tom, že hmyz patří v každém období do kategorie otravných elementů. A je úplně jedno, jestli jste na dovolené, nebo doma. Samozřejmě si můžeme pořídit různé repelenty nebo plácačky, ale snadnou pomocí v boji proti bzučivému hmyzu může být i elektrický lapač. Tento lapač má kruhový design a lze jej dobíjet přes kabel USB. Do lapače se používají netoxické návnady bez zápachu a díky tomu pokryje oblast až 120 m² a na jedno nabití pracuje nepřetržitě až 72 hodiny. Ve slevové akci cena lapače začíná na 8,48 dolaru a v nabídce je v barvě bílé a černé.

Jednoduchý box na párátka

Dnešní poslední tip je na jednoduchý box na párátka. Není to opravdu žádná velká technická vymoženost, ale dokáže zabránit tomu, že se párátka volně neválí po šuplících nebo na stole. Do malé plastové nádobky párátka vložíme, přiklopíme víčkem a stisknutím tlačítka se z malého otvoru vysune jedno párátko. Nic složitého a také nic drahého. Ve slevě cena zásobníku začíná na 1,29 dolaru a vybrat si můžeme ze třech variant.