Společnost Huawei na akci Huawei Innovative Product Launch v Dubaji, představila nové chytré nositelné, audio a kancelářské produkty. Mezi nimi byly mimo jiné zcela nové stylové hodinky Huawei Watch Fit 3 a výkonné chytré hodinky Huawei Watch 4 Pro Space Edition. Dále přepracovaný a vylepšený MateBook X Pro a tablet Huawei MatePad 11.5″S s nejnovější generací displeje PaperMatte Display.

Vlajková loď MatePad 11.5″S a novinka MateBook X Pro

Po loňském uvedení první generace tabletu MatePad 11.5″ PaperMatte a prvního tabletu s ohebným OLED displejem v oboru Huawei MatePad Pro 13,2″, dosáhl nyní koncept „Creation of Beauty“ svého vrcholu. Pro tvůrce všeho druhu, včetně těch, kteří si chtějí užít výhod aplikace GoPaint, společnost Huawei představila zcela nový tablet MatePad 11,5″S. Díky inovativní konstrukci displeje PaperMatte snižuje odrazivost povrchu pod 2 % a eliminuje 99 % rušivého světla. Uživatelé tak mohou pohodlně číst text, sledovat video nebo malovat v aplikaci GoPaint. A to i v jasně osvětleném vnitřním prostředí nebo dokonce venku na slunci.

Společnost Huawei představila v Dubaji také nejnovější verzi laptopu MateBook X Pro. Ta zdědila technologické inovace a estetický design. Díky technickým inovacím společnost Huawei vytvořila notebook, který je lehký a výkonný zároveň. Celé zařízení váží pouhých 980 g a jeho tloušťka? Jen 13,5 mm. Je to jediný notebook s vysoce výkonným procesorem Intel® Core™ Ultra 9, který váží méně než 1 kg. Na akci byl představen také MateBook 14 – notebook s profesionálním 2,8K OLED displejem, sluchátka FreeBuds 6i s vylepšenou funkcí potlačení hluku a 41mm hodinky Watch GT 4 v zelené barvě.

Watch 4 Pro Space Edition: Hodinky pro objevitele

Hodinky Watch 4 Pro Space Edition jsou vyrobené z odolných a elegantních materiálů určených pro letecký průmysl. Design je inspirovaný úspěchy lidstva na cestě do vesmíru. A jejich estetickou dominantou je především koncept LAVAL. Zde najdeme inspiraci tryskou de Laval používanou v raketách a kosmických lodích. A je převzat do nanokrystalického keramického rámečku a exkluzivního interaktivního ciferníku LAVAL.

Žádný správný objevitel a dobrodruh se neobejde bez skvělé kondice. Proto ani u těchto hodinek nechybí vylepšení zdravotních a sportovních funkcí. Byla do nich například přidána funkce TruSeenTM 5.5+ pro přesnější sledování zdravotního stavu a také funkce Health Overview 2.0. Ta nyní zpřístupňuje nové zdravotní údaje a nabízí novou funkci analýzy zdravotních trendů. Díky ní si uživatel může přímo ze zápěstí nechat otestovat několik základních zdravotních ukazatelů během 60 sekund.

Ceny a dostupnost

Huawei Watch Fit 3, Huawei Watch 4 Pro Space Edition, MateBook X Pro, FreeBuds 6i nebo MatePad 11.5S si koupíte i na českém trhu. Hodinky Watch Fit 3 jsou v předprodejích již od 7. května za cenu od 3 999 Kč. V prvním květnovém týdnu je zde také Watch 4 Pro Space Edition, které jsou k dostání za 15 999 Kč. Na FreeBuds 6i, MateBook X Pro a MatePad 11.5S si počkáte do konce května, začátku června. Sluchátka budou k zakoupení za 2 499 Kč, MateBook X Pro za 49 999 Kč a nový tablet za 10 999 Kč.