Chcete ještě dnes upgradovat svůj počítač a popustit uzdu své produktivitě jako nikdy předtím? Godeal24 spouští Labor Day Sale a ceny všech softwarových klíčů jsou výrazně sníženy! Slevy jsou opravdu zajímavé. Za méně než 10 % ceny na oficiálních stránkách, tedy 27,25 €, můžete získat doživotní verzi klíče Office 2021 Professional. Nemusíte hledat alternativy Office 2021 Pro, využijte příležitosti, včas si aktualizujte kancelářský balík Office a prozkoumejte kvalitní software. Ve slevě je také originální operační systém Windows. Stát vás bude jen 13,25 € a stanete se majiteli nejnovější verze systému Windows 11 Pro. Ta vám může poskytne novou technickou podporu a aktualizace. Uživatelé Windows 10 mohou využít této příležitosti k aktualizaci operačního systému a získat tak bezpečnostní záruky. Ale pozor, akce brzy skončí! Tedy čím dříve, tím lépe.

Nakopněte svou produktivitu za pár kaček. Časově omezená nabídka!

Nspokojete se s málem, mrkněte na Windows 11 Pro!

CENOVĚ VÝHODNÉ BALÍČKY SOFTWARU (S KUPÓNEM “SGO62”)

LABOR DAY SALE: DALŠÍ ZAJÍMAVÉ SLEVY

SLEVY AŽ 50% NA WINDOWS PRODUKTY (S KUPÓNEM “SGO50”)

LABOR DAY SALE: NEJOBLÍBENĚJŠÍ NÁSTROJE ZA NEJLEPŠÍ CENY

>>>Další nástroje

JAK ZAPLATIT NA GODEAL24 ?

  • Při checkoutu pokračuje jako “host” (případně si vytvořte účet) a potom vyplňte své údaje (Billing Information).Podzimní výprodej Godeal24
  • Vyberte “CWALLETCO” a klikněte na “Continue”.
  • Zkontrolujte objednávku a klikněte na “Place Order”.
  • Ná následující stránce vyberte volbu “Choose payment methods”.
  • Nakonec pak vyberte konkrétní platební metodu jako je Paypal nebo kreditní karta.

Samozřejmě na stránkách Godeal24 nenajdete jen ty základní softwarové produkty od Microsoftu, ale dají se koupit i PC hry ze Steamu, Originu, Uplay či Epic Store. Výhodou jsou i platby Paypalem nebo 24/7 zákaznická podpora obchodu, protože zvrtnout se v oblasti softwaru něco může skoro vždy. GoDeal24 má navíc hodnocení 4.9 a 98 % spokojenost zákazníků na TrustPilot, což je nezávislá platforma hlídající prodejce na internetu.

Všechny klíče jsou legální verze produktu a jejich nízká cena je díky tomu, že se jedná o verze obvykle distribuované s počítačem. Možnost jejich přeprodeje je legální díky rozhodnutí Evropského soudního dvora. Kontakt na Godeal24: service@godeal24.com.

Náš článek může obsahovat partnerské odkazy a můžeme mít kontakty se společnostmi, které zmiňujeme nebo nabízíme jejich slevové kupóny.