Na internetu se objevil nový únik, který odhaluje podrobnosti o připravovaném modelu Redmi K70 Ultra. Jelikož víme, že u řady Redmi K je kladen důraz na vysoký výkon pro kvalitní herní zážitek, nejsme zas až tak překvapeni. Redmi K70 Ultra totiž na tom nebude jinak. Uniklé specifikace potvrzují zaměření na vysoký výkon. Tentokrát by však Redmi mohlo zařízení vyšperkovat i v dalších oblastech.

Únik pochází od renomovaného tipaře Digital Chat Station. Tipster nově odhaluje více podrobností o chystaném modelu K70 Ultra. Začněme tím, že K70 Ultra má ve specifikacích panel TCL C8 OLED, který má rozlišení 1,5 tisíce pixelů. Kromě toho Redmi vylepší design kovovým rámem a skleněnými zády. Tento krok je zásadní, protože nový vzhled, zejména design zaměřený na hraní her, může zařízení odlišit od konkurence. Loňský design Redmi K60 Ultra se mi líbil, a proto vkládám velké naděje i do letošního modelu.

REDMI K70 ULTRA SE ZAMĚŘÍ NA VÝKON A BATERII

Redmi K70 Ultra

Pokud se vrátíme k hlavnímu bodu dnešního článku, zařízení dostane do vínku čipovou sadou Dimensity 9300 Plus. Pro ty, kteří nevědí, tento čip není v současné době uveden na trh. Očekává se, že spatří světlo světa příští měsíc s modelem Vivo X100s. Čip 9300 Plus je vylepšenou verzí standardního čipu 9300. Vzhledem k tomu, že Dimensity 9300 je poměrně schopný, nepochybujeme o tom, že vylepšená verze pro K70 Ultra nás také nezklame. Kromě toho může telefon dostat dedikovaný grafický čip, který jistě velmi potěší mobilní hráče.

Další zajímavostí přístroje bude jeho baterie a rychlost nabíjení. K70 Ultra bude mít velkou kapacitu baterie 5500 mAh s podporou rychlého nabíjení až 120W. Model K60 Ultra byl uveden na trh v srpnu 2023, proto očekáváme, že se K70 Ultra dostane na pulty obchodů také v srpnu.