Nokia 225 4G 2024 je připravovaný základní telefon od společnosti HMD Global. Vzhledem k tomu, že se společnost chystá zaměřit na více telefonů se značkou HMD, stále vydává některé modely se značkou Nokia. Díky nedávnému úniku informací máme nyní možnost nahlédnout na vzhled připravovaného telefonu. Navíc máme k dispozici i informace týkající se barevných variant.

NOKIA 225 4G 2024 DESIGN

Nokia 225 4G 2024

Únik pochází od Twitter uživatele Onleaks (prostřednictvím serveru AndroidHeadlines), která odhaluje přední a zadní stranu telefonu Nokia 225 4G. K dispozici jsou dvě barevné varianty telefonu včetně růžové a tmavě zelenomodré varianty.

Telefon nenabízí nic převratného. Vypadá jako typický základní telefon s jedním zadním fotoaparátem na zadní straně. Telefon vypadá čistě, ale nese značky Nokia a HMD.

Na přední straně se nachází typický 2,4palcový displej s klávesnicí. Pokud mluvíme o vnitřnostech, telefon je vybaven 128MB úložištěm a 64MB pamětí RAM. K dispozici je baterie s kapacitou 1 450 mAh, která udrží telefon v chodu. Co se týče softwaru, telefon bude mít vlastní operační systém HMD S30+. Mezi další pozoruhodnosti patří port USB-C a 3,5mm jack pro sluchátka.

CENY A DOSTUPNOST

Vzhledem k objevujícím se únikům informací se zdá, že uvedení telefonu Nokia 225 4G 2024 na trh se blíží. Co se týče dostupnosti, očekáváme, že bude uveden na trh v Evropě a Africe, protože tam je po těchto telefonech větší poptávka než v USA. Pokud jde o cenu, telefon může přijít s cenovkou okolo 100 eur, což je v přepočtu zhruba 2500 korun. To naznačuje, že HMD stále pokračuje ve výrobě základních telefonů se značkou Nokia. Bylo by však mnohem lepší, kdyby společnost dokázala inovovat a přinést na trh s takto základními telefony něco pikantnějšího. Nedávno společnost představila Boring Phone, což není telefon určený k hromadnému prodeji. Ale minimálně zaujal jeho jedinečný designový jazyk a bude zajímavé, jestli HMD dokáže v budoucnu přinést něco podobného.