Letošní duben je v rámci počasí skutečně pestrý. Chvíli bylo jaro, pak jsme skočili rovnou do léta a nyní se vrátila zima. Na horách sněží a sněží a mrzne dokonce i v nížinách. A tento víkend asi valná většina z nás trávila doma v teple. Pro lepší nedělní náladu jsou tu i Vychytávky z Číny. Procházku po čínských e-shopech totiž můžeme absolvovat v jakémkoli počasí.

Stejně jako jindy i dnes jsme pro vás ve slevových akcích vybrali tři produkty, které jsou levné a pokud možno i praktické. Takže se na ne pojďme rovnou podívat.

Vychytávky z Číny – naše tři tipy

Bezpečnostní schránka

V dnešní době asi většina z nás doma peníze v hotovosti zašité do polštáře nemá. Ale může se stát, že přece jen nějaký menší obnos nebo nějakou jinou menší cennost doma máme. Samozřejmě ji můžeme schovat do hrníčku v polici, nebo třeba bankovky založit mezi stránky knížky v knihovně. Ovšem pak, když je chceme najít, si většinou nevzpomeneme, kam jsme je založili. Chytří konstruktéři z Číny ale vymysleli bezva fintu. Jde o plechovku nejmenovaného nealkoholického nápoje, do které můžeme bezpečně uložit drobné cennosti jako jsou peníze, prsteny, klíče nebo kreditní karty. Prostě šikovná vychytávka, kterou určitě využijeme i na cestách. Cena bezpečnostní schránky ve slevové akci navíc spadla na 4,84 dolaru.

Kompaktní klíčenka

Také vás irituje velký svazek klíčů, co vám permanentně chrastí v kapse? Máme tu pro vás jednoduché řešení. Tato praktická klíčenka je mnohem kompaktnější, zcela tichá a navíc výrazně přehlednější. Vejde se do ní zhruba 4-5 běžných klíčů na výšku z každé strany a plně tak nahradí klasický svazek. A nemusíte se nutně omezovat jen na klíče, protože se do ní klidně dá dát i RFID čip nebo USB flash disk. V nabídce je hned trojice barev a cena tohoto malého pomocníka na Aliexpress je jen 0,99 dolarů.

Malý zvlhčovač vzduchu

Asi nejen astmatici nebo alergici potvrdí, že suchý vzduch v bytě není zrovna ideální. Samozřejmě na trhu dnes najdeme hromadu zvlhčovačů vzduchu různých tvarů a velikostí. Pokud ale chcete zvlhčovač vzduchu, který má originální design a zároveň funguje i jako noční lampa, můžete si pořídit jeden takový s jednoduchým designem, takže zapadne do každého interiéru. Do nádržky s vodou lze přimíchat i vonný olej. Nabíjení zvlhčovače probíhá před USB kabel. Cena ve slevě podle barevné varianty začíná na 3,57 dolaru.