Fanoušci, a nejen ti čínští, společnosti OnePlus jistě znají jejich produktovou řadu Ace. Už několik let v této sérii najdeme celkem zajímavé telefony. Mezi ty, které výrobce vydal jako poslední patří model Ace 3 ze začátku letošního roku a model Ace 3V, který debutoval zhruba před měsícem. Proslýchá se ale, že v přípravách je i model OnePlus Ace 3 Pro.

OnePlus sice přípravy modelu OnePlus Ace 3 Pro nepotvrdil, ale to neznamená, že se o něj nemohou zajímat tipaři. A jedním z těch nejpovolanějších je starý známý Digital Chat Station, který na svém Weibo účtu zveřejnil první informace o chystaném telefonu. Zmiňuje jak hlavní specifikace, tak i design.

Odhadované specifikace telefonu OnePlus Ace 3 Pro

Začneme designem modelu OnePlus Ace 3 Pro. O něm tipař tvrdí, že je jiný než mají předchozí vlajkové telefony této značky. Hovoří hlavně o změně vzhledu zadního panelu a zakřiveném OLED displeji, kovovém středovém rámu a skleněných zádech s novou povrchovou úpravou.

V rámci specifikací tipař zmiňuje procesor Snapdragon 8 Gen3. To tedy znamená, že OnePlus Ace 3 Pro bude vlajkovým zařízením. K čipsetu prý výrobce přidá až 16 GB operační paměti a až 1 TB interního úložiště. Displej telefonu má údajně rozlišení 1,5K, což zřejmě znamená, že jde o stejnou 6,78 palcovou obrazovku jako má i model Ace 3. Primární snímač hlavního fotoaparátu má rozlišení 50 MPix, který je patrně stejný jako u modelu Ace 3. Není ale zatím jasné, zda mezi snímači najdeme i teleobjektiv. A v neposlední řadě zmiňuje i velkou baterii. Teoreticky to může být 5500 mAh akumulátor s podporou 100 W nabíjení, protože jej má i model Ace 3. Každopádně berme tyto informace s rezervou, a to přesto, že Digital Chat Station je poměrně spolehlivý.