3D tiskáren značky Creality se už na našich stránkách objevilo opravdu hodně. Čínská firma je v tomto ohledu velmi plodná a jejich portfolio opravdu masivní. Navíc jde samozřejmě v podstatě vždy o cenově velmi dostupné kousky. Dnes si můžeme odškrtnout další model a zajímavý kousek Creality K1C rozhodně stojí za pozornost. Nejen svými parametry a možnostmi, ale také i slevovou akcí. Protože bychom to nebyli my, abychom pro dobrou míru nepřihodili luxusní slevový kupón z e-shopu Cafago. Tak se na tuto 3D tiskárnu pojďme podívat pečlivěji.

Hlavní vlastnosti

Jednou z hlavních vlastností 3D tiskárny s označením K1C je její vybavení kamerou s umělou inteligencí, která umožňuje uživatelům monitorovat tiskový proces v reálném čase. Tato funkce podporuje také sledování videa a časosběrné natáčení, což přináší další vrstvu interaktivity a kontroly nad tiskem. Díky rychlosti tisku až 600 mm/s a zrychlení 20 000 mm/s² tiskárna Creality K1C produkuje vynikající tiskové výsledky při zachování vysoké kvality. Navíc je optimalizována pro tisk s uhlíkovými vlákny, což umožňuje využití jejich vynikající mechanické pevnosti a rozměrové stability.

Chladicí systém tiskárny Creality K1C disponuje inteligentními funkcemi, které regulují teplotu během tisku a zajišťují konzistentní a kvalitní výtisky. Tato funkce optimalizuje tiskové prostředí a zvyšuje celkový výkon tiskárny. Díky předinstalovaným tlumicím podložkám nabízí 3D tiskárna Creality K1C zvýšenou stabilitu a minimalizuje vibrace během tiskového procesu. To zajišťuje plynulejší tisk a snižuje rušivé vlivy během provozu.

Creality K1C SE SLEVOVÝM KUPÓNEM

V bleskových prodejích na e-shopu Cafago je Creality K1C za výbornou cenu, navíc hezky pohodlně a bez doplatků z evropského skladu. Se slevovým kupónem SKUBNR3 se ale dostaneme ještě výrazně níže. Finální cena pak klesne na pouhých 479 euro. Za velmi pokročilou moderní 3D tiskárnu se to rozhodně vyplatí. A doprava je kompletně zdarma!

Náš článek může obsahovat partnerské odkazy a můžeme mít kontakty se společnostmi, které zmiňujeme nebo nabízíme jejich slevové kupóny.