Je neděle krátce po poledni a vy jistě už víte, že jako vždy jsou tu i Vychytávky z Číny. S nimi je tu také další porce čínských gadgetů, které jsme se snažili najít tak, aby byly praktické a pokud možno i levné. Takže jsme prošli slevové akce a vybrali tři zlevněné produkty.

Stejně jako vždy tu máme něco pro každého. Ať už v rámci zdraví tak trochu hřešíte a nebo si jej pečlivě hlídáte. A máme tu i něco pro ty, kteří naskočili na trend chytrých domácností. Takže bez dalších zbytečných řečí se podíváme na to, co pro nás přichystaly slevové akce.

Vychytávky z Číny – naše tři tipy

Chytrý popelníček

Kouření už není moderní, ale přiznejme si, že ne všem kuřákům se podaří přestat kouřit. Pokud kouříte, ale přesto jste ohleduplní k své rodině, je tento chytrý popelník pro vás jako dělaný. Funguje totiž jako “čistička vzduchu” a dokáže odfiltrovat pasívní kouř z cigaret. Má celkem povedený design, napájejí jej dvě AA baterie a ovládá se jedním tlačítkem. Navíc jeho cena ve slevové akci začíná na 7,40 dolaru a k dispozici jsou tři barevné varianty.

Bezdrátový zvonek

Bezdrátový zvonek je skvělá věc. Ocení ho jistě majitelé rodinných domů, kteří mají od vstupní brány k domu daleko. Proto je instalace kabelového zvonku složitá a nepraktická. V případě bezdrátového zvonku stačí jen na bránu nainstalovat vysílač a do domu přijímač. Součástí zvonku je také širokoúhlá kamera s nočním viděním a spárování s telefonem probíhá přes 2,4 GHz Wi-Fi. Cena na Aliexpress začíná na 7,09 dolaru a zvonek je v nabídce v barvě černé a bílé.

Prsten pro zdraví

Těm, kteří pravidelně sledují své zdraví a kondici pomocí chytrých nostitelností asi neuniklo, že na trhu kromě různých chytrých hodinek a náramků najdeme i chytré prsteny. Výběr prstenů zatím není tak velký, ale přesto jich na trhu pár je. Jedním z nich je například i prsten COLMI R02, který je vyrobený z titanové slitiny. Má certifikaci IP68 a je také odolný do 3ATM. Mezi funkcemi najdeme monitoring tepové frekvence, okysličení krve a nebo monitoring spánku a sledování úrovně stresu. Je tu i 20 cvičebních režimů. Cena tohoto chytrého prstenu ve slevě také není nijak vysoká a spadla na 16,74 dolaru. V nabídce je prsten v barvě černé a zlaté.