Není to tak dávno, co značka Vivo představila na indickém trhu telefon Vivo T3. Krátce po jeho debutu tipaři avizovali, že v přípravách je i druhý model z této série, který má obchodní název Vivo T3x. Nyní se potvrdilo, že takový telefon se skutečně chystá a jeho uvedení na indický trh se blíží. Má totiž už na indickém Flipkartu svou vlastní stránku.

Promo kampaň na model Vivo T3x se pomalu rozjíždí

Na stránce připravené pro telefon Vivo T3x se pomalu začíná rozjíždět promo kampaň. Zatím je tu kusá informace o tom, že telefon dorazí už brzy a je tu také snímek části zadního panelu chystaného stroje. Na fotce vidíme, že modul hlavního fotoaparátu je velký a kruhový s vroubkovaným lesklým okružím. V modulu jsou dva snímače a LED blesk. Vzhled zadního panelu je tedy diametrálně odlišný, než jaký má předchozí model T3.

Další informace, která se dá na vstupní stránce zjistit je ta, že cena telefonu Vivo T3x bude nižší ne 15000 indických rupií, což je v přepočtu zhruba 180 dolarů. Telefon tedy bude docela levný. Další podrobnosti výrobce odtajní 12. dubna/apríla, takže z parametrů zatím nic nepotvrdil. Nicméně naznačil, že na postu procesoru je čipset Snapdragon postavený na 4nm výrobním procesu, který v testech Antutu překonal procesory Dimensity 6080 a Dimensity 6100+. Může tedy jít o Snapdragon 6 Gen1 s podporou 5G sítí. Tipaři navíc odhadují, že Vivo T3x dostane baterii s kapacitou 6000 mAh. Na další potvrzení parametrů si ale musíme chvíli počkat.