Společnost Xiaomi oznámila svou nejnovější 120 W GaN nabíječku. Jedná se o 120W vysoce výkonnou nabíječku z řady malých nabíječek na bázi nitridu galia (GaN). Podle představitelů společnosti Xiaomi bude tato nová nabíječka představena na Mi Fan Festivalu 2024. Tato špičková nabíječka vybavená rozhraním USB-C představuje další vylepšení nabíjecí technologie společnosti Xiaomi. Xiaomi tak zvyšuje počet svých produktů na prodejních pultech. Podle společnosti slibuje nová Xiaomi 120W GaN nabíječka rychlejší a efektivnější nabíjení. A Xiaomi Mi Fan Festival 2024 se uskuteční 6. dubna v Číně.

VÝVOJ NABÍJEČEK GAN XIAOMI

Cesta společnosti Xiaomi v oblasti GaN nabíječek se datuje do roku 2021, kdy představila 67W malou nabíječku s cenou 149 jüanů (21 dolarů). Tento počáteční vpád do technologie GaN připravil půdu pro další vývoj. V září 2023 společnost Xiaomi skočila kupředu uvedením 67W sady malých nabíječek na bázi nitridu galia, jejíž součástí byl 1,5 metru dlouhý datový kabel pro rychlé nabíjení 6A s cenou 169 jüanů (23 USD). Tyto první nabídky ukázaly odhodlání společnosti Xiaomi posouvat hranice nabíjecí technologie a poskytovat uživatelům rychlejší a pohodlnější řešení nabíjení.

Nová Xiaomi 120W GaN nabíječka

Nová 120W GaN nabíječka je nabíječka z USB typu C na typ C. Tato nabíjecí sada za cenu 199 juanů (28 USD) obsahuje 1metrový datový kabel a nabízí uživatelům výkonné a efektivní nabíjecí řešení za přijatelnou cenu. Přechod na technologii nitridu galia umožnil společnosti Xiaomi zlepšit možnosti nabíjení svých zařízení a poskytnout uživatelům bezproblémové a rychlé nabíjení.

Xiaomi 120W GaN

STRATEGIE SPOLEČNOSTI XIAOMI V OBLASTI NABÍJENÍ

Strategický přístup společnosti Xiaomi k nabíječkám GaN odráží její závazek k inovacím a designu zaměřenému na uživatele. Využitím technologie nitridu galia se společnosti Xiaomi podařilo vyvinout nabíječky, které poskytují vyšší výkon v menších rozměrech, což pro spotřebitele znamená revoluci v nabíjení.