Už nějakou dobu víme, že značka Realme pracuje na nových telefonech ze série GT Neo. Jedním z nich je model Realme GT Neo 6 SE, o kterém nás už informovali tipaři s tím, že popsali některé z jeho hlavních specifikací. Následně se telefon objevil i na ne příliš kvalitní fotce, která ukázala, jak vypadá jeho zadní panel s poměrně velkým modulem hlavního fotoaparátu.

Výrobce považuje telefon Realme GT Neo 6 SE za designově velmi povedený. Proto na čínském Weibo zveřejnil reálnou fotku, která upozorňuje na čelní panel tohoto telefonu. A dokonce jej srovnává s telefony iQOO 12 Pro a Redmi K70 Pro, které mají kolem displeje velmi úzké rámečky.

Realme GT Neo 6 SE přichází s ultra úzkými rámečky kolem displeje

Viceprezident Realme China, pan Xu Qi Chase se na Weibo chlubí tím, že Realme GT Neo 6 SE má “nejhezčí tvář ve svém segmentu”. Je to tím, že displej má extrémně úzké okraje a jemně zakřivený design, což telefonu dodalo působivou estetiku. Ve srovnání s telefony iQOO a Redmi je skutečně vidět, že má ještě užší rámečky než tyto dva telefony.

Tipaři k tomu dodávají, že výrobce u telefonu využil novou technologii úzké a zakřivené BOE obrazovky. Údajně s tímto displejem trumfne i mnohé vlajkové telefony. Výrobce potvrdil, že OLED displej má rozlišení 1,5K a špičkový jas až 6000 nitů. Podporuje také adaptivní obnovovací frekvenci 0,5 Hz až 120 Hz, technologii Pro-XDR pro vylepšený dynamický rozsah a jeho užitná plocha dosáhla na 94,2 %. Rámečky mají jen 1,36 mm.

Navíc je prý model GT Neo 6 SE také velmi lehký s hmotností 191 gramů, což umocní pohodlné a snadné používání. K tomu všemu bude také prvním telefonem Realme s procesorem Snapdragon 7+ Gen3. Dále očekáváme 5500 mAh baterii s podporou rychlého nabíjení s výkonem 100 W. Hlavní fotoaparát je podle dříve zveřejněného snímku duální s duálním LED bleskem. Primární snímač má prý rozlišení 50 MPix a podporu OIS. Uvedení nového telefonu prý proběhne někdy v příštím týdnu.