Společnost Hafury, subznačka známého výroce Cubot představuje svůj nejnovější výtvor – Hafury Meet. Hafury Meet, jehož celosvětové uvedení na trh je naplánováno na 15. dubna, slibuje, že nově definuje eleganci v designu chytrých telefonů.

Hafury, kterému jde o posílení postavení žen, představuje Meet jako více než jen zařízení.

Hafury Meet

Ve své podstatě ztělesňuje nový model od Hafury oddanost řemeslnému zpracování a pozornost věnovanou detailům. A nastavuje nový standard sofistikovanosti a stylu v designu chytrých telefonů. Každý aspekt telefonu navrženého pro ženy s označením Meet, od pečlivě zpracovaného exteriéru až po promyšlené balení a příslušenství, chce znít jako oslava elegance. Jaká však bude skutečnost je ve hvězdách.

Hafury Meet: balení a příslušenství

Nový model od Hafury má pečlivě navržený obal. Jeho krabička je totiž elegantně zdobená.

Uvnitř krabice najdete pečlivě vybrané příslušenství navržené tak, aby vylepšilo vaše mobilní zážitky. Od stylových pouzder na telefon až po praktické doplňky, jako je držák na karty a multifunkční zrcátko.

Takýe kdo je zvědavý s čím přišlo Hafury jako druhým modelem, ať si poznačí 15. duben. Ten den má totiž Hafury Meet svou celosvětovou premiéru.

Hafury V1

Druhou novinkou, která se představí ve stejný den je Hafury V1. Slovy oficálních představitelů Hafury: “”Představujeme si Hafury jako osvěžující proud v životě žen, který znovu zažehne jejich vášeň pro krásu a lásku,” řekl Jianhua Liu, generální ředitel společnosti Hafury. “Naše výrobky jsme navrhli tak, aby byly více než jen chytrými telefony. Jsou to společníci, kteří oslavují jedinečnou krásu a eleganci každé ženy.”