Telefony řady Samsung Galaxy A patří dlouhodobě mezi nejprodávanější telefony v České republice. Nejen z tohoto důvodu přináší dánský výrobce PanzerGlass veškeré své příslušenství určené do této doby pouze na prémiovou řadu Galaxy S nově i na veškeré modely v řadě Galaxy A. Všichni zákazníci, kteří si tak koupí nejen aktuálně žhavé novinky Galaxy A55 a A35 si mohou svůj letošní Samsung telefon ochránit kvalitním tvrzeným sklem. Včetně varianty s filtrem pro ochranu soukromí. Dále maximálně odolnými kryty HardCase s D3O Bio nebo stylovými kroužky HOOPS. Ty jsou určené pro ochranu zadních fotoaparátů. PanzerGlass™ příslušenství pro telefony Samsung navíc nese už dlouhodobě oficiální doporučení společnosti Samsung. A to certifikací DesignedForSamsung a zákazníci tak mají jistotu, že produkty prošly náročnými testy kompatibility, funkčnosti a kontroly kvality. PanzerGlass™ je jeden z mála výrobců příslušenství, který se touto certifikací může pochlubit na českém trhu.

Tvrzená skla PanzerGlass pro telefony Galaxy A55 a A35 s oficiální Samsung certifikací

PanzerGlass Galaxy A55

Skla PanzerGlass pro telefony Galaxy A55 a A35 jsou nově třikrát odolnější vůči poškrábání. Ve srovnání se skly z minulého roku. Dále dvakrát tvrzená, certifikována společností Samsung (DesignedForSamsung) a ochrání telefon při pádech až z 1,5 metru. Nebo snesou zátěž až 15 kg na svých okrajích. Zároveň plně podporují optickou čtečku otisků prstů v displeji telefonů. A nerozhází je ani pobyt s klíči v jedné kapse Samozřejmostí je přítomnost praktického aplikátoru ze 100% recyklovaného a kompostovatelného materiálu v balení.

Novinkou pro tento rok je taktéž návrat skel Privacy pro telefony Samsung. Tvrzená skla PanzerGlass™ s úpravou Privacy telefon nejen telefon ochrání před pády, ale ochrání i citlivá uživatelská data. A zajistí, že obsah displeje uvidí pouze jeho uživatel. Za výsledek může speciální vrstva v displeji, která obsah zviditelní jen při přímém pohledu na obrazovku. Uživatel se tak nemusí bát, že by jakékoliv citlivé informace na displeji uviděl někdo z kolemjdoucích nebo spolucestujících v hromadné dopravě. Skla PanzerGlass™ s filtrem pro ochranu soukromí jsou taktéž velmi důležitou výbavou ve firmách a společnostech. Právě takových, ve kterých zaměstnanci přistupují ze svých telefonů k citlivým údajům a není žádoucí, aby kdokoliv jiný, než právě oni tyto informace viděli.

Maximálně odolné a stále elegantní kryty

Kryty PanzerGlass™ HardCase pro telefony Galaxy A55 a A35 přinášeji maximální ochranu telefonu díky revolučnímu materiálu D3O Bio. D3O Bio se ve své syrové podobě chová jako kapalina, kde molekuly materiálů volně protékají. To tomuto materiálu dává měkkost a pružnost a díky tomu je výsledný produkt schopen pohltit značné množství energie při nárazu. D3O Bio se aktuálně nejvíce používá u chráničů na motocykly jako je helma nebo chrániče končetin a zad. Nejen díky své odolnosti, ale hlavně pružnosti, je zde velmi oblíbený.

HardCase s D3O Bio tak disponuje čtyřnásobnou certifikací Military Standard a uchrání telefon i při pádu z výšky 4,8 metrů. Pro všechny letošní telefony Samsung lze vybírat z průhledného provedení, které nechá vyniknout design telefonu nebo lze zvolit plně černou variantu, která působí konzervativnějším dojmem. Ani krytům nechybí certifikace DesignedForSamsung a jsou vyrobené ze 100 % recyklátu.

Stylová a maximálně účinná ochrana pro čočky fotoaparátu

PanzerGlass™ Hoops jsou ochranné kroužky na čočky fotoaparátu, které nejen maximálně chrání pokročilou fototechniku, ale hlavně díky hliníkovému rámečku nijak nezkreslují výsledné fotografie, a to ani při focení s bleskem.

Aplikace je otázkou chvilky, díky aplikátoru, který nalepí všechny kroužky Hoops na čočky fotoaparátu najednou. Aplikování probíhá suchou metodou a není tak potřeba se obávat, že by se při rychlých změnách teplot čočky pod Hoops kroužky zamlžovaly.

Nové ochranné příslušenství PanzerGlass™ pro telefony Samsung Galaxy A55 a A35 je již v prodeji ve značkových prodejnách Samsung, na e-shopech MP.cz, Alza.cz, Mall.cz, Smarty.cz, PanzerProtect.cz, Krakens.cz a na prodejnách T-Mobile, Coradia a NOCO. Kompletní informace o produktech PanzerGlass™ lze nově najít taktéž na našich oficiálních českých stránkách ochrandisplej.cz.