Značku Black Shark máme spojenou s celkem povedenými herními telefony, které svého času slušně bodovaly nejen v Číně, ale i na globálních trzích. Ovšem boom herních telefonů je za námi, takže mnozí výrobci je už vyřadili se svých portfolií. Black Shark se, jak se zdá, začíná spíš orientovat na herní periferie a nositelnosti. Na konci loňského roku představila dvoje chytré hodinky řady S1. Nyní došlo i na uvedení nových otevřených herních sluchátek Black Shark OWS 700.

Specifikace sluchátek Black Shark OWS 700

Nová sluchátka značky Black Shark mají otevřený a celkem zajímavý design. Jsou pohodlná i při delším používání, protože jsou lehká s hmotností 9 gramů na jedno sluchátko. Navíc jsou vyrobená z lékařského silikonu, takže jsou zdravotně nezávadná. Ovšem vzhled není to nejpodstatnější, důležité jsou především specifikace.

Solidní zvuk nových sluchátek OWS 700 zajistily velké 16,2 mm měniče. Vzhledem k tomu, že je výrobce připravil pro hraní her, mají nízkou latenci 0,06 sekundy. Sluchátka podporují redukci hluku ENC, což odstraní případné šumy při telefonních hovorech. A nechybí ani odolnost podle certifikace IPX4.

Také výdrž baterie nových herních sluchátek je na velmi slušné úrovni. Na jedno nabití zvládnou až 6 hodin plného provozu a při průběžném dobíjení v pouzdře se výdrž zvedne na až 24 hodiny celkové doby provozu. Pro spárování s telefonem je připravený Bluetooth 5.3. Nesmíme zapomenout ani na intuitivní dotykové ovládání a podporu hlasového asistenta. Sluchátka Black Shark OWS 700 jdou na čínský trh s cenou 199 jüanů, což je zhruba 28 dolarů. Ovšem nyní je pořídíme za zaváděcí cenu 169 jüanů, tedy zhruba 23 dolary.