Našli jste pod stromečkem vše, co jste si přáli k Vánocům? Jste spokojeni s novými technickými vychytávkami a zařízeními? Pokud ne, pak ještě není pozdě napravit všechna nedopatření a koupit si v posledních dnech roku něco hodnotného. Co třeba slušně výkonný notebook za přijatelnou cenu? Model Ninkear N15 Pro se na to hodí dokonale, protože může nabídnout velmi solidní specifikace za velmi překvapivou cenu. Pojďme se tedy na tento notebook podívat podrobněji, jelikož právě ten se aktuálně nachází ve Flash Sale na Cafago.

Ninkear N15 Pro je docela pohledný díky své konstrukci ze slitiny leteckého hořčíku. Ta umožňuje snížit hmotnost notebooku na pouhých 1,8 kg. V nejtenčí části má také jen 10 mm, takže je poměrně elegantní a stylový pro různé příležitosti. Každý notebook samozřejmě potřebuje kvalitní zobrazovací panel a zde dostáváme 15,6palcový IPS s rozlišením FullHD, zlatým poměrem stran 16:9 a pěkně úzkými rámečky.

Ninkear N15 Pro

Jak je to ale s aktuálním výkonem a úrovní spotřeby? Ani o tu se nemusíte bát. Notebook má totiž na palubě výkonný procesor Intel Core i7-1255U 12. generace s frekvencí běžící až na 4,7 GHz, spárovaný s grafikou Iris Xe. A dostatek operační paměti a úložiště díky 32 GB DDR4 RAM a 1TB SSD disku. Konektivita je na úrovni díky dvoupásmové Wi-Fi, gigabitové LAN a spoustě portů včetně dvojitého USB 3.0 a USB typu C. Pak tu máme solidní kapacitu baterie 5500 mAh, která nabízí zhruba 8 hodin výdrže. Nebo pěknou podsvícenou klávesnici plné velikosti s numerickým blokem. Vše samozřejmě běží na předinstalovaném systému Windows 11.

Výkonný notebook Ninkear N15 Pro ve Flash Sale na Cafago

Právě teď najdete model notebooku Ninkear N15 Pro na eshopu Cafago za zajímavých 599,85 € ve verzi 32GB+1TB. K tomu je doprava kompletně zdarma z evropského skladu eshopu. Takže žádné starosti s celníky nebo DPH. Tak se na něj podívejte v případě, že byste chtěli nový cenově dostupný, a přitom výkonný notebook.

Náš článek může obsahovat partnerské odkazy a můžeme mít kontakty se společnostmi, které zmiňujeme nebo nabízíme jejich slevové kupóny.