Svět technologií se zase o kousek posunul, jelikož společnost Vivo oficiálně oznámila uvedení své nejnovější novinky, tabletu Vivo Pad3 Pro. Tento špičkový tablet není jen dalším přírůstkem na trhu, ale mění pravidla hry a nastavuje nový standard v oboru. Tablet Vivo Pad3 Pro s Dimensity 9300, který se pyšní pozoruhodným průběžným skóre více než 2,13 milionu bodů, upoutal pozornost technologických nadšenců po celém světě.

ODHALENÍ VÝKONNÉHO ZAŘÍZENÍ: PROCESOR DIMENSITY 9300

Srdcem tabletu Vivo Pad3 Pro je výkonný procesor Dimensity 9300, který představuje významný skok ve výkonu tabletu. Tento procesor, známý svou výjimečnou rychlostí a efektivitou, posouvá Vivo Pad3 Pro na špičku technologického pokroku. S procesorem Dimensity 9300 pod kapotou mohou uživatelé očekávat bezkonkurenční rychlost. Dále bezproblémový multitasking a skutečně pohlcující zážitek.

Vivo Pad3 Pro není jen o hrubém výkonu. Zaujme také designem a funkčností. Tento tablet je vybaven ohromující 13palcovou obří obrazovkou s rozlišením 3,1K a 144 Hz a přináší tak uchvacující obraz. Ať už streamujete oblíbený obsah, hrajete hry nebo pracujete na důležitých úkolech, displej tabletu Vivo Pad3 Pro je zárukou pastvy pro oči.

BEZKONKURENČNÍ FUNKCE PRO JEDINEČNÝ ZÁŽITEK

Dimensity 9300

Kromě zdatného zpracování a dokonalého displeje je Vivo Pad3 Pro vybaven funkcemi, které povyšují uživatelský zážitek na novou úroveň. Tablet využívá upravený systém OriginOS 4, který nabízí bezproblémové a intuitivní rozhraní. Kromě toho se tablet může pochlubit masivní 11500mAh super velkou baterií, která zajišťuje, že můžete zůstat připojeni a produktivní po delší dobu.

Mezi významné vlastnosti tohoto tabletu patří panoramatický akustický systém se 8 reproduktory. Ten poskytuje bohatý, pohlcující zvuk, jenž umocní každý zvukový zážitek. Ať už sledujete filmy, posloucháte hudbu nebo se účastníte videohovorů, zvukové schopnosti tabletu Pad3 Pro na vás udělají dojem.

Pad3 Pro navíc podporuje klávesnici Vivo Smart Touch Keyboard 3 Pro. A chytré pero Vivo Pencil2, což uživatelům poskytuje všestranné možnosti zadávání dat pro zvýšení produktivity a kreativity. S tímto příslušenstvím se Pad3 Pro promění ve všestranný nástroj, který se přizpůsobí vašim potřebám, ať už píšete dokumenty, kreslíte nebo se pohybujete v rozhraní tabletu.