Společnost Realme se připravuje na uvedení svého nového smartphonu GT Neo 6 SE. Společnost sama odhalila některé klíčové informace týkající se telefonu. Realme potvrdilo, že smartphone bude vybaven výkonným procesorem, který zajistí vysokou výkonost. Čerstvou zprávou pro dnešní den je však únik dalších informací o telefonu. Nový uniklý snímek odhalil design telefonu Realme GT Neo 6 SE.

Podívejme se na uniklý obrázek níže, po kterém následují další potvrzené podrobnosti týkající se zařízení.

O úniku smartphonu informoval respektovaný server Ithome. Uživatel Weibo sdílel uniklý obrázek, který odhaluje zadní design smartphonu. Na obrázku vidíme kryt zadního fotoaparátu smartphonu. Můžeme vidět, že telefon má na zadní straně velký obdélníkový modul. V tomto krytu jsou dva kruhové výřezy pro fotoaparát. Uniklý snímek potvrzuje, že Realme GT Neo 6 SE bude mít duální sestavu zadních fotoaparátů. Kromě toho také naznačuje, že smartphone má elegantní vzhled.

Pokud mluvíme o autoritě tohoto úniku, můžeme říci, že je poměrně vysoká. Je to proto, že nedávno odhalil náčrtek (viz obrázek výše) zařízení tipster Digital Chat Station. A tato skica se dokonale shoduje s dnešním uniklým obrázkem. Kromě toho tipster také uvedl, že zařízení je lehké a tenké, což je na uniklém snímku vidět.

REALME GT NEO 6 SE: CO ZATÍM VÍME

Realme GT Neo 6 SE

Nedávno společnost Realme potvrdila procesor chystaného telefonu. Podle oficiálního příspěvku na Weibo pohání chystaný telefon Realme Qualcomm Snapdragon 7+ Gen 3. To napovídá, že smartphone přijde s vysokým výkonem. Stejně jako u předchozích modelů GT doufáme, že se i u GT Neo 6 SE dočkáme rychlého nabíjení, pravděpodobně kolem 100 W. Jak již bylo řečeno, o datu vydání zatím nemáme žádné zprávy. I když vzhledem k únikům, které se objevují na internetu, doufáme, že se smartphone již brzy spatří světlo světa v Číně.