Zase tu máme neděli po poledni a vy, pokud jste pravidelnými čtenáři našich stránek, jistě víte co vás čeká. Ano, jsou tu s téměř železnou pravidelností naše Vychytávky z Číny. Pro ty z vás, kteří jste tu poprvé objasníme, že tato rubrika nabízí tři tipy na levné čínské gadgety.

V minulém dílu rubriky Vychytávky z Číny jsme zabrousili do segmentu produktů, které se hodí do domácnosti. Dnes si ale dáme směsku produktů z různých okruhů použití. Opět je ale spojuje to, že jsme je hledali ve slevových akcí, takže nejsou příliš drahé.

Vychytávky z Číny – naše tři tipy

Hmyz útočí

Jaro přišlo letos už v únoru a společně s jarními teplotami se poměrně dřív začal probouzet i hmyz. Hlavně komáři, kteří nás považují za bohatě prostřený stůl se pustili do hodování. Můžeme se jim bránit různými odpuzovači nebo repelenty. Ale co dělat, když už si na nás pochutnali? Komáří štípnutí svědí a je nepříjemné. Pro rychlou úlevu je tu elektronické pero, které přiložíme k štípanci a díky tepelným pulsům a vibracím svědění velmi rychle ustoupí a zmírní se i případný otok. Pero je netoxické a lze jej používat opakovaně. Vzhledem k tomu, že není velké, vejde se pohodlně do kapsy nebo kabelky. Jeho cena ve slevové akci začíná na 0,49 dolaru.

Sada barevných štítků

Druhá vychytávka, kterou jsme našli ve slevových akcí je tak jednoduchá, že ji nemusíme příliš popisovat. Jde o sadu barevných štítků pro označení kabelů. Pokud tedy máte v počítači, notebooku nebo v zásuvkách zastřené kabely a nevyznáte se v nich, stačí štítky popsat a nalepit na kabely. Ve slevě na Aliexpress cena sady začíná na 0,49 dolaru.

Svítící meč

Poslední dnešní tip je tu pro malé i velké bojovníky a fanoušky Star Wars nebo japonských samurajů. Ano, mluvíme o svítícím meči, který asi všichni dobře znají. Tentokrát má ale tvar japonské katany. Jeho celková délka je 80 cm a je vyrobený z pevného akrylu a v nabídce je v několika barvách a dokonce i s popruhy pro upevnění na záda. Cena samotného meče bez popruhů začíná ve slevě na 32,63 dolaru. Cena meče i s popruhy pak začíná na 38,45 dolaru.