Smartphony OnePlus Ace se obvykle uvádějí na trh v Číně. Pro zbytek světa jsou smartphony Ace obvykle přeznačeny na model Nord. Včera jsme se dočkali uvedení modelu OnePlus Ace 3V v Číně. Nyní se objevují náznaky, že jeho příchod na globální trhy je snad již za rohem. Již dříve jsme spekulovali, že by Ace 3V mohl být přeznačen buď na Nord 4, nebo Nord 5 (protože čtyřka se často vynechává). Nejnovější zprávy však zvýšily naši důvěru v toto pojmenování a zvýšily naše očekávání z jeho globálního uvedení.

Zpráva pochází od Maxe Jambora, který zveřejnil fotografii OnePlus Ace 3V s popiskem zmiňujícím “Nord 4”. Max je spolehlivý a důvěryhodný tipster a označení “Nord 4” zmínil již ve svých posledních dvou tweetech, které naznačují, že smartphone skutečně přijde.

V loňském roce čínská společnost uvedla na domácí trh model Ace 2V, zatímco několik měsíců po globálním uvedení jej přejmenovala na Nord 3. Došlo k několika změnám v oddělení fotoaparátu, ale zbytek specifikací zůstal totožný. Proto očekáváme, že většina specifikací OnePlus Ace 3V bude zachována i v rebrandovaném modelu Nord. Jak již bylo řečeno, pojďme se podívat na specifikace OnePlus Ace 3V, které budou podle našich očekávání podobné zatím neoznámenému modelu Nord 4.

OČEKÁVANÉ SPECIFIKACE ONEPLUS NORD 4

OnePlus Ace 3V byl dostal do vínku jako první čipset Snapdragon 7+ Gen 3. Doufejme, že Nord 4 dostane stejný čipset. Kromě výkonu dostal tento nový procesor Qualcomm do vínku několik vestavěnými funkcemi umělé inteligence, což jej činí ještě zajímavějším. Ace 3V má 6,74palcový plochý OLED displej s rozlišením 1,5K. Mezi další zmínky hodné vlastnosti displeje patří obnovovací frekvence 120 Hz a špičkový jas 2150 nitů.

V oddělení fotoaparátů telefon disponuje 50megapixelovým primárním fotoaparátem, s podporou OIS. Kromě toho disponuje 8megapixelovým ultraširokoúhlým fotoaparátem. Na přední straně se nachází 16megapixelový přední fotoaparát usazený v děrovaném výřezu. Nakonec smartphone dostal 5 500mAh baterii s podporou 100W rychlého nabíjení.

Při zvážení všech specifikací se Ace 3V jeví jako slušné všestranné zařízení. Má atraktivní design, nový procesor, rychlé nabíjení atd. Pokud tedy přijde na globální trh se stejnými specifikacemi, má potenciál stát se hitem. Prozatím neexistuje žádné oficiální vyjádření k vydání telefonu. Stay tuned, protože doufáme, že OnePlus brzy odhalí své karty ohledně Nord 4.