Společnost HTC VIVE odstartovala jaro slevovou akcí na prémiové headsety HTC VIVE XR Elite a HTC VIVE Pro 2 pro všechny evropské zákazníky. Ti si tak mohou dopřát nekompromisní PCVR sestavu. Upgrade stávající sestavy prostřednictvím nového headsetu. Nebo dokonce nejnovější XR headset za bezkonkurenční ceny. Akce, která trvá do 14. dubna 2024, je dostupná již nyní na stránkách www.VIVE.com. Dále v obchodě Alza.cz a u dalších vybraných partnerů.

V rámci slevové akce nabízí výrobce nejnovější XR headset VIVE XR Elite s 300€ slevou za pouhých 1 149 €. Zájemci za tuto cenu dostanou headset, pár ovladačů, baterii i bočnice pro použití v režimu lehkých XR brýlí.

VIVE XR Elite

Nejnovější headset výrobce se vyznačuje extrémní flexibilitou. Kromě VR nabídne díky plnobarevné průhledové kameře přístup i k funkcím rozšířené reality. Jeho kompaktní a modulární konstrukce a možnost použití jak samostatně, tak v kombinaci s PC ho přitom činní ideální volbou pro uživatele hledající univerzální headset na doma, i na cesty. Jeho 4K rozlišení, sledování pohybu rukou a možností transformace na pár pohlcujících brýlí s odnímatelným bateriovým úchytem přitom nabídne i virtuální 300palcovou obrazovku pro sledování obsahu nejen z mobilního telefonu.

Na své si přijdou i nadšenci pro High-End PCVR. Ti se mohou těšit na ještě větší zvýhodnění 500 €, díky kterému si kompletní sestavu VIVE Pro 2 Full Kit pořídí za nebývalých 1 039 € a získají i 2 měsíce předplatného ve službě VIVEPORT Infinity.

Výrobce nezapomněl ani na stávající uživatele starších PCVR headsetů. Ti si nyní mohou dopřát 5K rozlišení, 120° zorné pole i obnovovací frekvenci 120 Hz headsetu VIVE Pro 2 HMD za 599 € a ušetřit tak 300€.

Více informací je k dispozici na stránkách vive.com.