I když to na začátku tak nevypadalo, stala se produktová řada Nord společnosti OnePlus poměrně populární. Už pár let v ní vydávají několik telefonů ročně a mezi nim jsou i telefony jakési „sub série“ Nord CE. Loni jsme se v této sérii dočkali modelů Nord CE 3 Lite a Nord CE 3. Oba telefony debutovaly v Indii a nyní se na indický, potažmo globální trh chystá model OnePlus Nord CE 4.

Chystaný telefon OnePlus Nord CE 4 má již naplánovaný termín uvedení na 1. dubna/apríla a na indickém webu výrobce má už také svou stránku. Na této stránce ale zatím najdeme jen pár informací o specifikacích. Nicméně na jeho parametry už pomalu začínají upozorňovat tipaři.

Hlavní parametry telefonu OnePlus Nord CE 4

Na stránce vytvořené pro telefon OnePlus Nord CE 4 vidíme snímek zadního panelu chystaného modelu. Vzhled zad je jednoduchý s oválným modulem hlavního fotoaparátu v levém horním rohu. V modulu jsou tři okruží pro snímače a LED blesk. Uprostřed zadního panelu je známé logo OnePlus. Na trh půjdou dvě barevné varianty, jmenovitě Dark Chrome a Celadon Marble.

Výrobce také potvrdil paměťovou verzi s 8 GB operační paměti LPDDR4x a 128 GB/256 GB interního úložiště UFS 3.1. K dispozici prý je i 8 GB virtuální RAM. Podstatné je také to, že telefon  Nord CE 4 pohání procesor Snapdragon 7 Gen3. Tipaři naznačují, že chystaný telefon může být přeznačenou verzí telefonu Oppo K12, který se chystá na uvedení v Číně. Pokud je tomu tak, dočkáme se 6,7 palcového AMOLED displeje s rozlišením FullHD+ a obnovovací frekvencí 120 Hz. Ovšem je pravděpodobné, že OnePlus už brzy rozjede promo kampaň, takže se dozvíme víc o specifikacích chystaného stroje.