Společnost Huawei slaví na českém trhu významné výročí. Je to přesně 5 let, co oficiálně spustila svůj český Huawei e-shop. K této příležitosti si pro své zákazníky připravila slevy až 35 % a exkluzivní balíčky.

Například MateBook D16 2024 seženete již od 16 299 Kč a sluchátka FreeBuds 5i za 1 859 Kč. Tradičně nechybí ani oblíbené kolo štěstí. V tom si můžete vytočit slevové kupóny na nákup libovolného zařízení v hodnotě 100 až 1000 Kč, nebo již zmiňovaný notebook či hodinky Watch FIT 2 za pouhou jednu korunu.

Navštivte e-shop Huawei a nakupte vysněná zařízení za zajímavé ceny nebo si je zkuste vytočit. Svou šanci máte až do 24. března.

HUAWEI FREEBUDS 5I – REZONUJÍCÍ ZVUK, KTERÝ VÁS VTÁHNE

HUAWEI FreeBuds 5i

HUAWEI FreeBuds 5i přináší svým uživatelům jedinečný poslech hudby s certifikaci Hi-Res Wireless. Spolu se silným hardwarem, algoritmy a LDAC™ HD audio codec zajišťují, že původní zvuk je vždy v co nejčistší kvalitě. Sluchátka také nabízí Multi-EQ efekty, které posluchačům umožňují zvýraznit basy nebo zesílit výšky tak, aby zvuk byl co nejpříjemnější pro každého posluchače podle jeho preferencí a vkusu.

Aby zvuk byl co nejčistší s minimálním narušením okolními zvuky, HUAWEI FreeBuds 5i přichází s technologií hybridního potlačení okolního hluku. Duální mikrofon ANC a hybridní technologie, která detekuje vnější hluk i uzpůsobuje hladinu zvuku přímo v uchu, nabízí potlačení okolních ruchů až do 42 dB. Při nošení HUAWEI FreeBuds 5i si může uživatel vybrat mezi Ultra, General a Cozy režimy potlačení hluku podle toho, kde se právě nachází – na letišti, v metru, v restauraci, v kanceláři nebo v tichosti domova.

Kromě příjemného, ničím nerušeného poslechu, si se sluchátky užijete také volání, které už nikdy nebude rušivé a nepříjemné. HUAWEI Freebuds 5i přichází s AI funkcemi potlačení hluku, díky kterým spolu se speciálním algoritmem dokáží rozpoznat váš hlas a udržet naprosto čistý zvuk během hovoru.