Starost o úklid našich domovů jsme už z velké části přenechali moderním technologiím, protože obliba robotických vysavačů stále roste. A není se čemu divit, protože jde o velmi pohodlné řešení. Navíc jejich funkce a výkonnost je už na parádní úrovni a ceny velmi sympaticky klesají. Což si můžeme opět dokázat i dnes s akcí našich starých známých z e-shopu Cafago. Ti si pro nás čerstvě nachystali další z robotických vysavačů od Xiaomi, konkrétně model Mijia Mi Robot Vacuum-Mop 3C. Tak se něj pojďme mrknout.

Mijia Robot Vacuum-Mop 3C, jak už název samotný napovídá, je mnohem více než jen jednoduchý vysavač. Disponuje totiž i inteligentní nádržkou s vodou a zastane tak i funkci mopu. Sací výkon je samozřejmě také na vysoké úrovni se 4000 Pa a čtyřmi úrovněmi síly. Nová generace LDS laserové navigace se postará o vyhýbání překážkám a robot je detekuje až do vzdálenosti 8 metrů. Kombinace chytrých senzorů pak zaručí i pečlivé čištění kolem rohů a blízko zdí, stejně jako automatické dobíjení v základně.

Mijia Robot Vacuum-Mop 3C

Třešničkou na dortu je pak pokročilá ovládací aplikace Mi Home. V ní se zájemci opravdu vyřádí, protože možnosti nastavení jsou velmi široké. Od přesného dělení prostorů k čištění po nastavení časů vysávání a mnoho dalšího. Robot má navíc velmi nízkým profil a zvládne tak zajet i pod většinu nábytku. Samá pozitiva a životní jistoty.

XIAOMI MIJIA MI ROBOT VACUUM-MOP 3C VE FLASH SALE

V aktuálně zmíněné akci na e-shopu Cafago je pak Mijia Robot Vacuum-Mop 3C v akci jen za 185.99 euro. Bleskové prodeje jsou navíc z německého skladu, takže odpadnou veškeré potíže s dalšími doplatky a daněmi. Cena je konečná a doprava je kompletně zdarma!

Náš článek může obsahovat partnerské odkazy a můžeme mít kontakty se společnostmi, které zmiňujeme nebo nabízíme jejich slevové kupóny.