Značka Realme pracuje na dalších nových telefonech. Tentokrát jde o modely ze série GT Neo a v přípravách jsou telefony GT Beo 6 a Realme GT Neo 6 SE. Ty na trh u nahradí loňské modely GT Neo 5 a GT Neo 5 SE. Na první z chystaných telefonů jsme se podrobněji podívali před dvěma dny a shrnuli si pár specifikací, které u něj odhadují tipaři. Dnes přišla řada na podrobnější pohled na druhý model GT Neo 6 SE.

Co o modelu Realme GT Neo 6 SE tvrdí tipaři

S prvními informacemi o telefonu Realme GT Neo 6 SE opět na Weibo přichází starý dobrý Digital Chat Station. Konkrétně se zmiňuje o displeji, procesoru a baterii chystaného zařízení. Domnívá se, že displej je typu OLED, podporuje technologii LTPO a má rozlišení 1,5K. Je určitě zajímavé, že telefon, který se pohybuje v nižší cenové hladině podporuje LTPO, což opravdu nebývá zvykem. Takže model Realme GT Neo 6 SE může aspirovat na titul “zabiják vlajkových lodí”. Pokud tedy výrobce nějak dramaticky nezvýší jeho cenu.

Další specifikace, kterou tipař zmiňuje je kapacita baterie. Ta údajně dosáhla na 5500 mAh, a to také není málo. V kombinaci s LTPO displejem se telefonu GT Neo 6 SE zvýší výdrž, což jistě ocení valná většina uživatelů. A poslední parametr chystaného telefonu také vypadá dobře. Jde totiž o použitý procesor, kterým podle tipaře je Snapdragon 7+ Gen3. Čipset sice čeká na své uvedení, ale podle odhadů má velmi slušný výkon. Takže i tady může model GT Neo 6 SE docela zabodovat.

Kromě výše uvedených parametrů se u telefonů řady GT Neo 6 očekává také podpora rychlého nabíjení s výkonem 100 W. A podle předchozích odhadů prý standardní model dostane čipset Snapdragon 8s Gen3, který také slibuje solidní výkon. A co se ceny týče, tak prý u nejnižší paměťové verze nepřekročí 1999 jüanů, což je zhruba 278 dolarů. Máme se tedy na co těšit.