Společnost Samsung dál intenzivně pracuje na svých levnější telefonech z produktové řady Galaxy A. V poslední době se mluví hlavně o modelu Samsung Galaxy A35, který se podle všeho dostane už brzy na trh. Objevil se totiž v databázi Google Play Console a také prošel testy Geekbench. Díky tomu jsme získali informace o některých z jeho parametrů.

Dnes si mozaiku specifikací telefonu Samsung Galaxy A35 rozšíříme, a to díky promo materiálům, které se objevily na čínské sítí. Kromě kompletních specifikací jsou tu i snímky telefonu, které nám přiblíží jeho vzhled.

Design a specifikace telefonu Samsung Galaxy A35

Nové snímky potvrdily design, který u modelu Samsung Galaxy A35 naznačil už výpis z Google Play Console. Kolem displeje jsou celkem úzké a souměrné rámečky, a to včetně brady. Ve středu jeho horní části je “díra” pro přední kameru. Jednolitost zadního panelu narušil jen modul hlavního fotoaparátu, který tvoří tři okruží pro snímače vertikálně uložené v levém horním rohu. Napravo od nich je LED blesk. Na pravé hraně u tlačítka napájení a kolébky hlasitosti vidíme i designový prvek Key Island. V rámci barev se dočkáme variant Awesome Lilac, Awesome Navy, Awesome Ice Blue a Awesome Lemon.

Po designu se pojďme podívat i na specifikace telefonu Samsung Galaxy A35. Ze soupisky parametrů zjistíme, že telefon podporuje 5G sítě a Wi-Fi 6 a pohání jej procesor Exynos 1380. To potvrdily už i testy Geekbench. Čipset doplní dvě paměťové verze s 8 GB/128 GB a 8 GB/256 GB. Interní úložiště lze dále rozšířit až na 1 TB. Displej je typu AMOLED s úhlopříčkou 6,6 palce rozlišením FullHD+ a obnovovací frekvencí 120 Hz. Jas v maximu dosáhl až na 1650 nitů. Baterie má kapacitu 5000 mAh a podporu rychlého nabíjení s výkonem 25 W. Hlavní fotoaparát je trojitý s 50 MPix, 8 MPix a 5 MPix snímači. Přední kamera dostala 13 MPix senzor. Operačním systémem je Android 14.