Společnost Doogee využila veletrhu MWC 2024 k představení zcela nového segmentu ohebných telefonů. Dále nové prémiové série odolných telefonů a nového vlajkové lodi v oblasti tabletů. Všechny novinky přijdou na trh během tohoto roku.

Návštěvníci stánku společnosti Doogee na letošním ročníku veletrhu MWC v Barceloně se mohli na vlastní oči seznámit s nadcházejícími novinkami, se kterými Doogee expanduje do nového segmentu ohebných telefonů, posouvá se do vyšší třídy tabletů a především nastavuje novou laťku ve svém tradičním segmentu odolných zařízení.

Doogee na MWC 2024: Doogee DK 10

Dříve platilo, že odolná zařízení kladla důraz především na svou houževnatost. Ostatní aspekty, jako je design nebo hardwarová výbava, zůstávaly spíše stranou. Vývoj v poslední době ale jednoznačně směřuje k vyššímu uživatelskému pohodlí a výkonu. Nová řada Doogee DK, představovaná modelem DK 10, je ztělesněním tohoto trendu. A svým uživatelům nabídne perfektní zážitek bez kompromisů.

Samozřejmostí je extrémní odolnost podle standardů IP68, IP69K a MIL-STD-810H, která garantuje, že si DK 10 poradí s prachem, dlouhodobým ponořením do vody i nárazy a pády. Kryt s protiskluzovou úpravou nezapře bytelné vlastnosti telefonu. Nicméně opouští obvyklou zavalitost odolných zařízení a přináší hladší křivky a atraktivní povrchovou úpravu zad. Těm dominuje kruhová soustava objektivů hlavního fotoaparátu.

Samotná fotografická výbava DK 10 jde vysoko nad běžný rámec odolných zařízení. A nabízí hned čtyři fotoaparáty vyvinuté ve spolupráci se společností Morpho. 50Mpx hlavní objektiv, 50Mpx ultraširoký a makro objektiv, 64Mpx snímač pro noční vidění a 16Mpx teleobjektiv s čtyřnásobným optickým zoomem. Společně se softwarovou výbavou a širokou paletou fotografických módů tak vzniká výbava pro pořizování skvělých snímků v jakýchkoliv povětrnostních i světelných podmínkách.

I zbytek výbavy DK 10 přináší maximální výkon a pohodlí pro uživatele. Novinka nabídne například 6,67“ AMOLED displej s jemným rozlišením 1080 x 2400 a 120Hz obnovovací frekvencí.  Dále 5150mAh baterii s bleskovým 120W nabíjením, osmijádrový 3,1GHz procesor Dimensity 8020, až 32 GB RAM, 512GB vnitřní úložiště s možností rozšíření až o 2TB paměťovou kartu, 50Mpx selfie kameru nebo podporu 5G a Wi-Fi 6.

Doogee Flip X

Nový Flix X je představitelem expanze společnosti Doogee do atraktivního segmentu ohebných telefonů. Nové cenově dostupné „véčko“ nabídne tenké skládací tělo s hlavním 6,9“ AMOLED displejem, samozřejmě podpořeným sekundárním displejem na zádech pro ovládání ve složeném stavu. Výbava dále zahrnuje 50Mpx fotoaparát s 5Mpx makro kamerou, 12GB operační paměť a 256GB úložiště s možností rozšíření o paměťovou kartu.

Doogee T30 Max

Prémiový T30 Max se stane novou vlajkovou lodí tabletového portfolia společnosti Doogee. Svým uživatelům nabídne 12,4“ displej s jemným rozlišením 2560 x 1600 px a tenké 7,9mm tělo skrývající osmijádrový procesor, až 20 GB RAM, 512GB úložiště s možností rozšíření až o 2TB paměťovou kartu, velkou 10800mAh baterii, 50Mpx fotoaparát a 20Mpx přední kameru, čtveřici stereo reproduktorů nebo dokovací rozhraní pro magnetickou klávesnici.