Z veletrhu MWC si na chvíli odskočíme jinam, a to k telefonu Nothing Phone (2a). I u něj tipaři původně odhadovali, že jej výrobce v Barceloně představí, ale značka Nothing se rozhodla jinak. Před dvě týdny potvrdila, že pro uvedení telefonu chystá speciální akci a má ji naplánovanou až na 5. března/marca. A protože se uvedení blíží, pojďme se podívat na nové informace, které najdeme na oficiálním účtu Nothing na platformě X.

Oficiální snímky potvrdily design telefonu Nothing Phone (2a)

Na oficiálním účtu značky Nothing najdeme jak snímky telefonu Nothing Phone (2a), ale také celkem dost krátkých videí. Všechny odkazují na vzhled chystaného telefonu a především na rozhraní LED Glyph v akci. Blikajících LED pásků sice není tak moc jako u modelu Phone (1) nebo Phone (2), ale světelné efekty jsou stále působivé. LED pásky obklopují kruhový modul hlavního fotoaparátu se dvěma snímači a bleskem. Výrobce tím také potvrdil rendery, které tipaři zveřejnili už dříve.

Oficiální snímky a videa telefonu Nothing Phone (2a) dále potvrdily, že na trh půjde v barvě bílé a černé. Obě barevné varianty mají na zadním panelu drobný červený prvek a zadní panel je opět průsvitný. Displej je plochý s celkem úzkými a souměrnými rámečky. Ve středu jeho horní části je “díra” pro přední kameru. Na pravé hraně zařízení pak vidíme tlačítka pro ovládání hlasitosti a tlačítko napájení.

Ze specifikací telefonu Nothing Phone (2a), které výrobce potvrdil jmenujme procesor Dimensity 7200 Pro. Ten vyvinula značka Nothing ve spolupráci s MediaTekem. Potvrzený je i 6,7 palcový OLED displej s rozlišením FullHD+ a obnovovací frekvencí 120 Hz. Dále očekáváme baterii s kapacitou 5000 mAh a podporu rychlého nabíjení s výkonem 45 W. Přední kamera má údajně 32 MPix senzor a hlavní fotoaparát tvoří dva 50 MPix snímače. Na trh půjdou dvě paměťové verze s 8 GB/128 GB a 12 GB/256 GB. Cena ve Francii za tyto dvě verze se prý má točit kolem 349 a 399 euro.